Ana Sayfa Özel Şirketler Odeabank İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Odeabank İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

448
Odeabank

Odeabank Personel, Eleman, Memur Alımı İlanları 2021

Odeabank, Bank Audi Sal’in ülkemizde yüzde yüz iştiraki olarak 2012 tarihinde kurulmuş olan bir anonim şirkettir. İlk şubesini Maslakta açan Odeabank, daha sonra Güneşli, Kozyatağı şubelerini aktif hale getirmiştir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş olan Odeabank, günümüzde sadece İstanbul ilinde değil aynı zamanda, Konya, Denizli, Mersin, Adana, Ankara, Bursa gibi daha çok sayıda ilimizde şube açmıştır. Odeabank insan kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre kuruluş, 2021 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceğini ve bu kapsamda çok sayıda yeni şube açacaklarını belirtmiştir. Odeabank bu yeni açacakları şubelere ve mevcut şubelerine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır. Odeabank açık pozisyonlar, iş imkanları, kariyer olanakları, iş fırsatları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu ile iş başvuru formu haberimiz devamında yer almaktadır.

Odeabank Güncel İş İlanları 2021

Odeabank iş ihtiyaçları sebebi ile çalışanlara, şirket içi farklı kariyer imkanları sağlamak için içeriden işe alım, tayin, terfi, görevlendirme ve uluslararası görevler sağlayarak çeşitli kariyer gelişim olanakları sunmaktadır. Beceri ve yetkinlikler çerçevesinde, çalışanların gelişimlerini destekleme, potansiyellerini kişiye özel yatırımlarla ortaya çıkarmalarını sağlama ve kariyer imkanlarını zenginleştirme odağıyla kariyer yönetimi ve planlaması yapılır. Etkin bir yetenek yönetimi stratejisiyle çalışanlara başarılı bir kariyer yolu oluşturmak için destek verilirken, aynı zamanda Odeabank’ın ilerleyen süreçlerdeki başarılarında aktif rol üstlenebilecek bireyler geleceğe hazırlanır. Odeabank uygun işe uygun personeli yerleştirmede ve bünyesinde çalışan personellerin yeteneklerini ve sınırlarını ortaya çıkarmada oldukça başarılır bir banka kuruluşudur. İşe alım stratejileri sadece ülkemiz değil aynı zamanda dünya standartları çerçevesindedir. Odeabank 2021 yılında da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapacağını açıklamıştır.

Odeabank ; gişe memuru, gişe görevlisi, güvenlik görevlisi, gişe yetkilisi, müşteri danışmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, kart operasyon yetkilisi, satış temsilcisi, başvuru güvenliği memuru, finansal analiz uzmanı, avukat, bilgi güvenliği uzmanı, emeklilik ve sigorta danışmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır. Odeabank iş ilanları içinde ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu çok sayıda adayın iş başvurusu yapabileceği kadrolar bulunmaktadır. Bunların yanında çok sayıda stajyer alımı, engelli personel alımı ve eski hükümlü işçi alımı da yapılacaktır. İşe alınacak olan personeller kadrolu, sözleşmeli, geçici ve daimi gibi statülerde şirket bünyesinde barındırılacaklardır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Odeabank İş Başvurusu 2021

Bazı bankalar iş ilanları ve iş başvurusu için kendi web adresini ve insan kaynakları departmanını kullanmayı tercih ederken, Odeabank iş yükünü hafifletebilmek adına bu işlemi çeşitli kariyer portalları üzerinde gerçekleştirme kararı almıştır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile anında hangi illerde açık pozisyonların olduğunu görebilir, bu ilanlar için başvuru şartlarına bakabilir ve anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular detaylı bir inceleme sonucunda değerlendirilir. Şayet başvurunuz olumlu bulunursa mülakat için görüşmeye çağrılırsınız. Akabinde anlaşma sağlamanız durumunda da karşılıklı imzalar atılır ve bir Odeabank çalışanı olmaya hak kazanırsınız.

Güncelleme: Odeabank resmi web adresi üzerinden iş başvurusu yapılabilmektedir. Odeabank iş başvurusu için aşağıdaki bağlantıya tıklamanızın ardından yeni üye seçeneğini seçerek üyelik işlemlerini gerçekleştirmenizin ardından öz geçmişinizi iletebilirsiniz. Başvurularınız kariyer havuzunda biriktirilir ve ihtiyaç olduğu vakit başvurularınız değerlendirilir. Sizde Odea Bank bünyesinde çalışmak istiyorsanız aşağıdaki iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Odeabank İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://adaybasvuru.odeabank.com.tr/”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…