Ana Sayfa Özel Şirketler OMV Petrol Ofisi Personel Eleman Alımı ve Güncel İş İlanları

OMV Petrol Ofisi Personel Eleman Alımı ve Güncel İş İlanları

259
Petrol Ofisi

OMV Petrol Ofisi, Viyana merkezli OMV grubunun sahip olduğu, petrol ve petrol ürünleri üzerine faaliyetlerini sürdüren bir anonim şirkettir. Petrol ürünleri satın almak, ithal etmek ve ülkenin çeşitli yerlerinde stoklar oluşturup pazarlamak amacı ile 1941 yılında kurulmuştur. 24 Temmuz 2000’de özelleştirilen şirketin hisselerinin çoğuna Doğan Holding sahip olmuştur. Doğan Holding daha sonra OMV şirketine hisselerin devrini gerçekleştirmiştir. Petrol Ofisi halen ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesidir.

Petrol Ofisi Personel Alımı İlanları 2021

Petrol Ofisi ülkemizin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Bünyesinde 2 binden fazla çalışana sahip olan Petrol Ofisi, 2 bini aşkın akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 11 akaryakıt, 3 LPG dolum terminali, 19 havalimanı ünitesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Petrol Ofisi büyüme hedefleri doğrultusunda ve aktif olarak saymış olduğumuz noktalardaki eleman açıklarını kapatabilmek adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Petrol Ofisi bu personel alımlarına 2021 yılında da hız vermeden devam etmektedir. Petrol Ofisi yüksek maaş seçenekleri ve uygun çalışma saatleri ile ülkemizde iş arayanları tercih ettikleri kuruluşların başında yer almaktadır.

Petrol Ofisi Güncel İş İlanları 2021

Petrol Ofisi operasyon şefi, engelli personel alımı, vardiya şefi, makine saha operatörü, şoför, işletme personeli, ihracat saha müdürü, yatırım ve satış bölge müdürü, pompacı, özlük işleri uzmanı gibi sayısız kadro ve pozisyonda alımlar yapmaktadır. Bu ilanların içerisinde ilköğretim mezunu, ortaöğretim mezunu ve üniversite mezunu olan adayların iş başvurusu yapabileceği pozisyonlar yer almaktadır.  Petrol Ofisi en önemli yatırımı olan çalışanlarının yaratıcı, yeniliklere açık, dinamik, katma değer üretebilen, ekip çalışmasına yatkın kişiler arasından seçmeye özen göstermektedir. Peki ülkemizin en önemli şirketlerinden bir tanesi olan Petrol Ofisi’nde iş başvurusu nasıl yapılır?

Petrol Ofisi İş Başvurusu 2021

Bazı kurum ve kuruluşlar personel bulmak için kendi insan kaynakları departmanını ve web adresini kullanırken, Petrol Ofisi gibi bazı kuruluşlar da çeşitli iş ve eleman arama portallarını tercih etmektedir. Petrol Ofisi iş ilanları aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıda yayınlanmaktadır. İlgili sisteme giriş yapmanızın ardından, şayet üye değilseniz üye olmanız ve bir özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra il ve pozisyon bilgileri ile başvuru şartlarına göre kendinize en uygun iş ilanını seçerek iş başvurusu yapabilmektesiniz. Petrol Ofisi insan kaynakları bu ilanları detaylı bir incelemeye tabi tutmaktadırlar. Başvurusu olumlu bulunan adaylar mülakat için görüşmeye çağrılırlar. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler bir Petrol Ofisi çalışanı olmaya hak kazanmaktadırlar. Petrol Ofisi iş ilanları hakkında her türlü soru, sorun ya da görüşünüzü yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Petrol Ofisi İş Başvuru Formu 2021 İçin [link url=”http://www.kariyer.net/omv-petrol-ofisi-a-s-is-ilanlari-c1400-p4382/”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…