Ana Sayfa Özel Şirketler Onur Air Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Onur Air Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

1,696
Onur Air

Onur Air Personel Pilot Hostes Alımı 2021

Onur Air (Onur Air Taşımacılık A.Ş.) İstanbul merkezli bir havayolu şirketidir. Filosunda 30’un üzerinde uçak bulunan Onur Air, toplamda 120’dem fazla noktaya uçuş düzenlemektedir. Her sene 1.5 milyonun üzerinde yolcu taşımacılığı yapan Onur Air havayolu şirketi 1992 yılında kurulmuştur. Onur Air ülkemizde EN9110:2005 Kalite ve Standardizasyon Belgesi sahibi tek havayolu kuruluşudur.  Onur Air’in merkezi Atatürk Havalimanı’dır. Kurulmuş olduğu yıldan bugüne büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdüren Onur Air, 2021 yılına oldukça fazla önem veriyor. Yatırımlarını bu doğrultuda arttırmayı planlayan ve filosunu genişletme hedefi içerisinde olan şirket, bu doğrultuda 2021 yılı içinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini de açıkladı. Onur Air açık pozisyonlar, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimizin devamında yer almaktadır.

Onur Air Güncel İş İlanları 2021

Onur Air büyümesinin bünyesinde barındırdığı güler yüzlü, çalışkan ve işinin uzmanı olan personellere borçlu olduğunu her fırsatta dile getirmekte ve çalışanlarına teşekkür etmektedir. Bu bağlamda yeni personel alımları yapacak olan Onur Air bünyesine çok sayıda vasıflı, vasıfsız personel alımı gerçekleştirecek. Bu ilanların içinde bay bayan kabin memuru alımı, analist programcı alımı, kaptan pilot, yardımcı pilot alımı, host alımı ve hostes alımı, mühendis alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Adaylar deneyimli veya deneyimsiz olanlar bu ilanlara anında iş başvurusu yapabilmektedirler.

Onur Air İş Başvurusu 2021

24 senede 85 milyonu aşkın yolcu taşıyan Onur Air geleceğe emin adımlar atmak isteyen, kariyer hedefi olan, şirketi yukarılara taşıyacak personelleri bünyesinde barındırmaktan mutluluk duyacağını açıkladı. Onur Air iş ilanları senenin belirli dönemlerinde değil, ihtiyaç olduğu her an yayınlanmaktadır. Bu bağlamda Onur Air insan kaynakları departmanı şirkete en uygun olan adayı büyük bir titizlikle seçmekte ve doldun maaş olanakları ile iş teklifinde bulunmaktadır. Onur Air iş ilanları insan kaynakları departmanındaki yükü azaltmak adına bazı kariyer portallarında yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesine açık pozisyonları görebilir ve bu pozisyonlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Şayet açık pozisyonlarda güncel iş ilanı bulunmuyorsa, daha sonra tekrar deneyebilirsiniz. Çünkü bahsettiğimiz üzere Onur Air iş ilanları sadece ilgili kadro ve pozisyonda eleman açığı bulunduğu takdirde yayınlanır.

Onur Air şirket yorumları

Yapmış olduğumuz iş başvurusu olumlu sonuçlanması durumunda mülakat aşaması için görüşmeye çağrılırsınız. Bu aşamayı da geçen adaylara iş teklifinde bulunulur. Şayet maaş ve çalışma olanakları sizi tatmin ettiyse, karşılıklı imzaların atılmasının ardından geleceği olan ülkemizin köklü ve büyük havayolu şirketlerinden bir tanesinde çalışma olanağı yakalarsınız. Şirket hakkında her türlü soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Onur Air İş Başvuru Formu 2021 İçin [link url=”http://www.onurair.com/tr/kurumsal/detay/Insan-Kaynaklari/14/34/0″]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Yahya yıldırım

    28 Temmuz 2017 at 12:42

    Kargo eşya taşımacılık belgem var src 4 piskoteknik büyük araçlarda oldukça tecrubeliyim tır kamyon otobüs 05511320757

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…