Ana Sayfa Akademik İlanlar Orta Doğu Teknik Üniversitesi ( ODTÜ ) 55 İşçi Alacak

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ( ODTÜ ) 55 İşçi Alacak

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ( ODTÜ ) tarafından personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda toplamda 55 kişilik boş kadro ile personel, işçi alımı yapılacağı açıklandı. İlana başvuru şartları, tarihleri, kadro dağılımı ve diğer detaylar haberimizde.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Ankara ilimizde yer almakta olan Orta Doğu Teknik Üniversitesi ( ODTÜ ) 4857 sayılı İş Kanununa tabi sürekli işçi pozisyonunda Temizlik Hizmetleri ve Koruma ve Güvenlik Hizmetlerinde görev yapmak üzere personel alımı yapacaktır. İlana başvuru şartları ve hangi kadrodan kaç personel alınacak bilgisi detaylarını yazımızın devamında yer almaktadır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ( ODTÜ ) Temizlik Personeli, Güvenlik Alımı İlanı

Üniversitenin talebi üzerine Türkiye İş Kurumuna müracaat edenler arasından mülakata katılacak adayların belirlenmesi için, 19.12.2019 Perşembe günü 10.00-12.30 saatleri arasında kura çekilişi Ankara 32. Noteri huzurunda Üniversitemiz MM 25 anfisinde yapılacaktır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ( ODTÜ ) Personel Alımı İlanı 2019

Asıl ve yedek olarak belirlenen aday listeleri http://pdb.metu.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır.

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ İŞÇİ PERSONEL TALEP TABLOSU
ÇALIŞTIRILACAĞI HİZMET TÜRÜEN AZ ÖĞRENİMEN FAZLA ÖĞRENİMÖZEL ŞARTLARADETKURA ÇEKİLİŞİ YAPILACAK TARİH VE SAATKURA ÇEKİLİŞİ YAPILACAK YERADRES
Koruma ve Güvenlik

Hizmetleri

Liseİlan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak3519.12.2019 –

10.00 – 12.30

ODTÜ MM 25

ANFİSİ

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Dumlupınar Bulvarı No:1 Çankaya / Ankara
Temizlik HizmetleriİlköğretimLiseİlan tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak2019.12.2019 –

10.00 – 12.30

ODTÜ MM 25

ANFİSİ

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Dumlupınar Bulvarı No:1 Çankaya / Ankara

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.


ANKARA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Ankara için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Ankara için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir