Ana Sayfa Akademik İlanlar ÖSYM Personel Alımı Yapacak 2022

ÖSYM Personel Alımı Yapacak 2022

72
ÖSYM Personel Alımı Yapacak

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından resmi gazetede yayınlanan ilana göre yüksek maaş ile ÖSYM bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personel alımı yapılacaktır.

ÖSYM Personel Alımı Yapacak

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM sözleşmeli personel alımı yapıyor. yayınlanan ilana göre Ölçme, Seçme Ve Yerleştirme Merkezi bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

ÖSYM Personel Alımı Yapacak
ÖSYM Personel Alımı Yapacak

ÖSYM Personel Alımı İçin Başvuru Şartları

ÖSYM personel alımı için başvuru şartları şu şekilde :

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak.

Dış kullanıcısı bulunan özel sektördeki sistem merkezlerinde bilgi güvenliği uzmanı veya bilgisayar ağları yöneticisi olarak en az 3 yıl çalıştığını belgelemek.

Yoğun iş ortamında, grup içinde çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek.

Mevcut projelere yazılımlara hızlı adapte olmak ve geliştirmek, güçlü iletişim ve problem çözme yeteneklerine sahip olmak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

ÖSYM Personeli Alımı Başvuru Tarihi Ne Zaman ?

ÖSYM personel alımı için başvurular 31 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 14 Şubat 2022 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak için bu linke tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…