Ana Sayfa Özel Şirketler Paşabahçe Personel Eleman İşçi Alımı ve Güncel İş İlanları

Paşabahçe Personel Eleman İşçi Alımı ve Güncel İş İlanları

5,426
Paşabahçe

Paşabahçe Personel, İşçi Alımı 2021

Paşabahçe, bizzat Atatürk’ün isteği ve arzusu doğrultusunda 1937 yılında Paşabahçe’de kurulmuş olan Şişecam bünyesinde yer alan en bilinen markalardan bir tanesidir. Paşabahçe kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmüş, ülkemizin en köklü markalarından bir tanesidir. Paşabahçe insan kaynakları yapmış olduğu açıklama ile 2021 yılında büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına yatırımlarına ara vermeksizin devam edileceğini belirtmiştir. Paşabahçe bu doğrultuda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır. Bu yazımızda Paşabahçe açık pozisyonları, güncel iş ilanları ile iş başvurusu formu yer almaktadır.

Paşabahçe Eleman Alımı 2021

Paşabahçe’nin Kırklareli, Mersin ve Eskişehir, Denizli gibi illerimizde fabrikaları bulunmaktadır. Paşabahçe 2021 senesinde sadece mağazalarına değil, aynı zamanda bu fabrikalarına da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.

Paşabahçe Güncel İş İlanları 2021

Paşabahçe tarafından yayınlanan iş ilanları içinde çok sayıda ilkokul, lise, ortaöğretim, ön lisans ve üniversite mezunu adayın iş başvurusu yapabileceği kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda proje yöneticisi, bölüm sekreteri, üretim elemanı, temizlik personeli, güvenlik görevlisi, müşteri temsilcisi, sağlık memuru, mağaza yönetici yardımcısı, mağaza satış elemanı, ambar sorumlusu, sekreter, şoför, CNC operatörü, mağaza satış danışmanı gibi sayısız pozisyonda eleman alımı, personel alımı ve işçi alımı yapacaktır. İlanlarda aynı zamanda engelli ve eski hükümlü adayların da iş başvurusu yapabilecekleri pozisyonlar yer almaktadır. Paşabahçe bunun yanında stajyer alımı da gerçekleştirecektir. Peki bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Paşabahçe İş Başvurusu 2021

Paşabahçe iş ilanları, Şişecam bünyesinde açılmış olan şişecamkariyer sayfası üzerinde yayınlanmaktadır. Paşabahçe insan kaynakları bu sayfa üzerinden yapılan başvuruları değerlendirmekte ve başvurularını olumlu karşıladığı adayları mülakat aşaması için çağırmaktadır. Şayet bu aşamayı da başarılı bir şekilde geçmeniz durumunda Paşabahçe bünyesinde çalışma imkanı elde edersiniz. Paşabahçe kariyer olanakları, iş olanakları olarak yayınladığı ilanlara her sene çok sayıda aday başvuruda bulunmaktadır. Siz de Paşabahçe bünyesinde çalışmak istiyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz sayfada yer alan başvuru formu üzerinden başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

Paşabahçe İş Başvuru Formu 2021 İçin TIKLAYIN

10 Comments

 1. oktay

  17 Ekim 2018 at 15:12

  deneyimli mobilya ustasıyım 23 yılık deneyimim var mobilya atölyesinde çalışabilirim

  Reply

 2. oktay

  17 Ekim 2018 at 15:15

 3. Tuğçe

  12 Şubat 2019 at 13:48

  merhaba ben tuğçe eskişehirden meslek lisesi mezunuyum sizinle eskişehirdeki bulunan organize sanayi bölgesindeki fabrikalarda çalışmayı istiyorum forlikft operatörü olarak kursunu aldım ve organize sanayi bölgesinde eti fabrikasında forklift operatörü şeklinde kursiyer pozisyonda çalıştım

  Reply

 4. MUSTAFA ALTUN

  6 Mayıs 2019 at 19:30

  BEN ESKİHİR DEN MUSTAFA iki yılık lise Eskişehir şehir hastene si sin de engelliler için alım var mı

  Reply

 5. Serdar Ergün

  20 Temmuz 2019 at 20:59

  48 yaşındayım. 15 yıl Jandarma Astsubayı olarak görev yaptım.2004 yılından beri Herbalife’da Süpervizörüm. Paşabahçe’de uygun bir işte çalışmak istiyorum.

  Reply

 6. Serdar Ergün

  20 Temmuz 2019 at 21:04

  48 yaşındayım. 15 yıl Jandarma Astsubayı olarak görev yaptım.2004 yılından beri Herbalife’da Süpervizörüm. Paşabahçe’de uygun bir işte çalışmak istiyorum. İşletme mezunuyum. Yönetim Bilişim Sistemleri okuyorum.

  Reply

 7. Ennur

  7 Şubat 2021 at 14:54

  Engelli yim sehir hastanesinde yönlendirme görevlisi olmak istiyorum

  Reply

 8. Şeniz

  21 Eylül 2021 at 07:12

  29 yaşındayım 3 çocuk annesiyim paşabahçe fabrikasında üretim sektöründe çalışma istiyorum.

  Reply

 9. Şeniz

  21 Eylül 2021 at 07:14

  29 yaşındayım 3 çocuk annesiyim paşabahçe fabrikasında üretim bölümünde çalışmak istiyorum.acil ise ihtiyacım var.

  Reply

 10. makbule filiz

  29 Kasım 2021 at 18:50

  merhaba ben makknule filiz ,3cocuk annesiyim ise çok ihtiyacım var paşa bahçe fabrikasında üretim bölümünde çalışmak istiyorum daha önce şehzade paketleme özgü paketlemede calisdim.uygun görürseniz çalışmak ostiyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…