Ana Sayfa Özel Şirketler Paşabahçe Personel Eleman İşçi Alımı ve Güncel İş İlanları

Paşabahçe Personel Eleman İşçi Alımı ve Güncel İş İlanları

Paşabahçe mağazaları ve Paşabahçe fabrikaları 2020 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak. Paşabahçe insan kaynakları açık pozisyonları, güncel iş ilanları, iş başvurusu, iş başvuru formu, iş olanakları ve kariyer olanakları haberimiz devamında.

Paşabahçe

Paşabahçe Personel, İşçi Alımı 2020

Paşabahçe, bizzat Atatürk’ün isteği ve arzusu doğrultusunda 1937 yılında Paşabahçe’de kurulmuş olan Şişecam bünyesinde yer alan en bilinen markalardan bir tanesidir. Paşabahçe kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmüş, ülkemizin en köklü markalarından bir tanesidir. Paşabahçe insan kaynakları yapmış olduğu açıklama ile 2020 yılında büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına yatırımlarına ara vermeksizin devam edileceğini belirtmiştir. Paşabahçe bu doğrultuda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır. Bu yazımızda Paşabahçe açık pozisyonları, güncel iş ilanları ile iş başvurusu formu yer almaktadır.

Paşabahçe Eleman Alımı 2020

Paşabahçe’nin Kırklareli, Mersin ve Eskişehir, Denizli gibi illerimizde fabrikaları bulunmaktadır. Paşabahçe 2020 senesinde sadece mağazalarına değil, aynı zamanda bu fabrikalarına da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.

Paşabahçe Güncel İş İlanları 2020

Paşabahçe tarafından yayınlanan iş ilanları içinde çok sayıda ilkokul, lise, ortaöğretim, ön lisans ve üniversite mezunu adayın iş başvurusu yapabileceği kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda proje yöneticisi, bölüm sekreteri, üretim elemanı, temizlik personeli, güvenlik görevlisi, müşteri temsilcisi, sağlık memuru, mağaza yönetici yardımcısı, mağaza satış elemanı, ambar sorumlusu, sekreter, şoför, CNC operatörü, mağaza satış danışmanı gibi sayısız pozisyonda eleman alımı, personel alımı ve işçi alımı yapacaktır. İlanlarda aynı zamanda engelli ve eski hükümlü adayların da iş başvurusu yapabilecekleri pozisyonlar yer almaktadır. Paşabahçe bunun yanında stajyer alımı da gerçekleştirecektir. Peki bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Paşabahçe İş Başvurusu 2020

Paşabahçe iş ilanları, Şişecam bünyesinde açılmış olan şişecamkariyer sayfası üzerinde yayınlanmaktadır. Paşabahçe insan kaynakları bu sayfa üzerinden yapılan başvuruları değerlendirmekte ve başvurularını olumlu karşıladığı adayları mülakat aşaması için çağırmaktadır. Şayet bu aşamayı da başarılı bir şekilde geçmeniz durumunda Paşabahçe bünyesinde çalışma imkanı elde edersiniz. Paşabahçe kariyer olanakları, iş olanakları olarak yayınladığı ilanlara her sene çok sayıda aday başvuruda bulunmaktadır. Siz de Paşabahçe bünyesinde çalışmak istiyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz sayfada yer alan başvuru formu üzerinden başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

Paşabahçe İş Başvuru Formu 2020 İçin TIKLAYIN


DİĞER PAŞABAHÇE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, paşabahçe konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan paşabahçe duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

6 Comments

 1. oktay

  17 Ekim 2018 at 15:12

  deneyimli mobilya ustasıyım 23 yılık deneyimim var mobilya atölyesinde çalışabilirim

  Reply

 2. oktay

  17 Ekim 2018 at 15:15

 3. Tuğçe

  12 Şubat 2019 at 13:48

  merhaba ben tuğçe eskişehirden meslek lisesi mezunuyum sizinle eskişehirdeki bulunan organize sanayi bölgesindeki fabrikalarda çalışmayı istiyorum forlikft operatörü olarak kursunu aldım ve organize sanayi bölgesinde eti fabrikasında forklift operatörü şeklinde kursiyer pozisyonda çalıştım

  Reply

 4. MUSTAFA ALTUN

  6 Mayıs 2019 at 19:30

  BEN ESKİHİR DEN MUSTAFA iki yılık lise Eskişehir şehir hastene si sin de engelliler için alım var mı

  Reply

 5. Serdar Ergün

  20 Temmuz 2019 at 20:59

  48 yaşındayım. 15 yıl Jandarma Astsubayı olarak görev yaptım.2004 yılından beri Herbalife’da Süpervizörüm. Paşabahçe’de uygun bir işte çalışmak istiyorum.

  Reply

 6. Serdar Ergün

  20 Temmuz 2019 at 21:04

  48 yaşındayım. 15 yıl Jandarma Astsubayı olarak görev yaptım.2004 yılından beri Herbalife’da Süpervizörüm. Paşabahçe’de uygun bir işte çalışmak istiyorum. İşletme mezunuyum. Yönetim Bilişim Sistemleri okuyorum.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir