Ana Sayfa Şehirler Bilecik Pazaryeri Belediyesi Eleman Alımı Yapacağını Açıkladı

Pazaryeri Belediyesi Eleman Alımı Yapacağını Açıkladı

Pazaryeri Belediyesi eleman alımı yapacağını açıkladı. Pazaryeri Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, son başvuru tarihi ve kura çekimi saati, tarihi, yeri ve sonuçları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında.

Eleman alımı

Bilecik ilimizde yer alan Pazaryeri Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile eleman alımı yapacağını açıkladı. Pazaryeri Belediyesi eleman alımı ilanı kapsamında su sayaç okuma elemanı alımı gerçekleştirecektir.  Adaylar ilana 1 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. İlan kapsamında 2 eleman alımı yapılacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Pazaryeri Belediyesi Eleman Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren on iş günü içerisinde talebin yayınlandığı il müdürlüğümüzden şahsen veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kura çekimi noter huzurunda talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere çekilecektir. Kura; 10 Mart 2017 Cuma günü saat 10:00’da Belediye Kültür Salonunda noter huzurunda çekilecektir. Talebe başvuracak adayların eğitim durumu, öncelik durumu gibi koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli ya da geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı / sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracak adaylarda aranacak şartlar ilköğretim mezunu olmak, resmi makamlardan ( MEB, Halk Eğitim, Belediye, Üniversite Vb.) onaylı sayaç okuma elemanı kursundan sertifika sahibi olmak. Talebe başvuracak adaylar; eğitim durumu, öncelik durumu ilanda belirtilen koşulları taşıyıp taşımadıklarının incelenmesi için 8 Mart 2017 tarihinde saat 17:00’a kadar evraklarını Pazaryeri Belediyesi’ne elden ibraz etmek zorundadırlar. Kura çekilme işlemi süresi içinde gelenler ve mesleki belgelerini ibraz edenler arasından yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Sayaç Okuma Elemanı (Su)

Çalışma Adresi : ÇARŞI MAH. KELEMCİLER SK. NO:1 11800 PAZARYERİ BİLECİK / TÜRKİYE

Pazaryeri Belediyesi eleman alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • 5
    Shares

BİLECİK İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Bilecik için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Bilecik için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PAZARYERİ BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, pazaryeri belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan pazaryeri belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir