Ana Sayfa Özel Şirketler Pegasus Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Pegasus Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

420
Pegasus havayolları

Pegasus Personel Eleman Pilot ve Hostes Alım İlanı 2021

Pegasus Hava Yolları, merkezi İstanbul ilimizde bulunan düşük maliyet politikasıyla faaliyet gösteren bir havayolu şirketidir. 1990 senesinde Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding tarafından kurulmuştur. Daha sonra 2005 yılında Şevket Sabancı ve ailesine ait olan Esas Holding tarafından satın alınmış ve iç hat seferleri başlamıştır. Pegasus geçtiğimiz yıllarda Avrupa’nın en hızlı büyüyen havayolu olma başarısını göstermiş ve bu büyüme hızını 2021 yılında da sürdürmek istemektedir. Pegasus bu doğrultuda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Bu yazımızda Pegasus açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Pegasus Güncel İş İlanları 2021

Pegasus insan kaynakları, Pegasus markasının başarısını devamlı kılabilecek ve daha ileriye taşıyabilecek kişileri bünyesinde barındırmak istediğini belirtmiştir. Pegasus ülkemizde faaliyet gösteren en büyük şirketlerden bir tanesidir. Bu bağlamda havacılık sektöründe herkesin çalışmak istediği bir şirket olmuştur. Pegasus iş ilanları içerisinde ilkokul mezunu, lise mezunu veya yükseköğretim mezunu kişilerin iş başvurusu yapabileceği çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Elektrik teknisyeni, kıdemli yönetim sistemleri uzmanı, kıdemli iş analisti, bütçe ve raporlama uzmanı, ofis destek elemanı, engelli personel alımı, şut altı memuru, apron memuru, host alımı, hostes alımı, atölye teknik memuru, güç sistemleri mühendisi, emniyet uzman yardımcısı, kasa uzman yardımcısı, hava kargo operasyon uzmanı, kalite uzmanı, çevre mühendisi, operatör şoför, işçi alımı, apron şefi, temizlikçi alımı, sistem network uzmanı, kargo memuru, pilot, kabin memuru alımı, kayıp eşya sorumlusu, bagaj destek elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda alımlar yapılacak.

Pegasus İş Başvurusu 2021

Pegasus yani bilinen adıyla FLYPGS iş ilanları kendi web adresi üzerinden ve çeşitli iş ve işçi bulma portalları üzerinden yayınlanmaktadır. Pegasus iş ilanları yılın belirli zamanlarında değil, ihtiyaç olduğu doğrultuda yılın her anında yayınlanmaktadır. Bu sebeple başvuru yapmak istediğiniz pozisyonda eleman açığı olup olmadığını öğrenmek için ilanları düzenli olarak takip etmeniz gerekmektedir.  Kariyet.net ve yenibiris.com üzerinde yayınlanmakta olan bu ilanlara başvuru yaptığınızda tüm bilgileriniz Pegasus insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Şayet ilgili pozisyon için başvuru şartlarını sağladığınız tespit edilir ise mülakat aşaması için görüşmeye çağrılırsınız. Bu aşamayı olumlu geçmeniz durumunda da Pegasus size iş teklifi yapmaktadır. Şayet yapılan teklifi beğenirseniz de karşılıklı imzalar atılır ve Pegasus gibi öncü bir havayolu firmasında çalışma imkanı yakalarsınız.  Pegasus iş başvurusu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Pegasus İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://www.flypgs.com/kariyer/basvuru”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Murat

    22 Temmuz 2019 at 15:18

    Merhaba pegasus iş alimlari için nereye başvurmalıyim

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…