Ana Sayfa Özel Şirketler Pekdemir Çiftliği İş İlanları ve İş Başvurusu

Pekdemir Çiftliği İş İlanları ve İş Başvurusu

464
Pekdemir Çiftliği iş ilanları

Pekdemir Çiftliği adını ailenin soyadından almış olan bir marketler zinciridir. İlk olarak Denizli ilimizde açılmış olan market daha sonra İzmir, Burdur, Aydın ve Afyonkarahisar gibi illerimizde de şubeler açmıştır. 1978 yılında ilk mağazasını açan Pekdemir Çiftliği günümüzde 41 süpermarket, 6 benzin istasyonu, düğün salonu gibi alanlarda hizmet verir hale gelmiştir. Pekdemir 1100’ü aşkın çalışanı ile Ege Bölgesi’nin önemli ekonomik aktörlerinden bir tanesidir. Pekdemir 2021 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Pekdemir tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Pekdemir Çiftliği Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Pekdemir Çiftliği büyüme hedefleri doğrultusunda 2021 yılında yatırım ve çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceklerini belirtmiştir. Pekdemir mağazalarında çok sayıda ürün uygun fiyat politikaları ile müşterilerle buluşmakta ve bulunduğu alanlarda en çok tercih edilen market unvanını kazanmaktadır. Pekdemir bu başarısını bünyesinde çalışan güler yüzlü çalışanlarına da borçlu olduğunun bilincinde bir kuruluştur. Pekdemir bu çalışanlarına ek olarak 2021 yılında çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini belirtmiştir.

Pekdemir Çiftliği İş İlanları 2021

Pekdemir Çiftliği tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; market elemanı, kasiyer, depo sorumlusu, reyon sorumlusu, market personeli, sevkiyat elemanı, şoför, temizlik elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, şoför, mağaza yöneticisi, insan kaynakları uzmanı, satış ve pazarlama uzmanı gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ayrıca engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımları da gerçekleştirecek. Peki tüm bu bay ve bayan adaylara yönelik iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Pekdemir Çiftliği İş Başvurusu 2021

Pekdemir Çiftliği işe alacak olduğu personelleri kendi insan kaynakları departmanı vasıtası ile seçmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde kurum bünyesine iş başvurusu yapabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz başvurular daha sonra detaylı şekilde incelenecektir. Ön başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar ise görüşme yani mülakat aşaması için çağrılacaklardır. Burada kendilerine çalışma olanakları, maaş ve sosyal olanaklar hakkında da detaylı bilgilendirmeler yapılacaktır. Bu aşamayı geçen adaylar Pekdemir Çiftliği bünyesinde çalışma hakkı elde etmektedirler. Bu yazımızda Pekdemir Çiftliği iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Pekdemir Çiftliği İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.pekdemir.com/ik-basvuru.aspx”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Gülten

    22 Kasım 2021 at 13:44

    Sizinle çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…