Ana Sayfa Özel Şirketler QNB Finansbak Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

QNB Finansbak Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

QNB Finansbank 2020 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Finansbank insan kaynakları açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimiz devamında.

Finansbank

QNB Finansbank Personel Alımı 2020

QNB Finansbank 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuş olan ülkemizin en büyük özel bankalarından bir tanesidir.  Geçtiğimiz senelerde Katar Dünya Bankası yani bilinen adıyla QNB, National Bank of Greece’in (NGB) Finansbank’taki yüzde 99.81 payını 2.7 milyar Euro’ya satın almıştır. QNB Finansbank günümüzde 13 bini aşkın çalışanı ve 650’den şubesi ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına çalışmaktadır. 2020 yılına oldukça fazla önem veren Finansbank, büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına çok sayıda yeni şube açacağını ve bu yeni açacak olduğu şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. Finansbank açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Finansbank kurulmuş olduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürmeyi başarmış bir finans kuruluşudur. Özellikle Enpara.com yani şubesiz bankacılık hizmetini aktif hale getirmesi ile en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Finansbank müşteri memnuniyetini esas amaç edinmiş bir kuruluştur. Büyümesini bu duruma ve bünyesinde istihdam ettiği özverili çalışanlarına borçlu olduğunu, Finansbank insan kaynakları her fırsatta dile getirmektedir. 2020 yılında bu çalışanlarına yenileri eklenecektir. Finansbank çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.

QNB Finansbank İş İlanları 2020

Finansbank yayınlamış olduğu ilanlarla müşteri danışmanı, satış temsilcisi, emekli personel alımı, engelli personel alımı, çağrı merkezi görevlisi, telefon bankacılığı müşteri danışmanı, avukat, perakende krediler merkezi izleme görevlisi, müşteri temsilcisi, gişe yetkilisi, gişe görevlisi,müfettiş yardımcısı, gişe memuru, bireysel satış temsilcisi, gişe asistanı, güvenlik görevlisi, şoför gibi sayısız kadro ve pozisyonda personel alımı gerçekleştirecektir. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu veya üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır.  Yeni mezun ve öğrenciler, deneyimliler ve aynı zamanda staj yapmak isteyenler bu iş ilanlarına iş başvurusu yapabilmektedir.

QNB Finansbank iş ilanları

QNB Finansbank İş Başvurusu 2020

Bazı bankalar iş başvurusu için çeşitli kariyer portallarını (yenibiriş, secretcv, kariyer gibi ) tercih ederken bazıları da kendi web adresleri ve insan kaynakları departmanı sayesine iş görüşmelerini gerçekleştirmektedir.  Finansbank iş görüşmelerini yenibiriş vasıtası ile gerçekleştirmektedir.

Adaylar aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu sayesine açık Finansbank Açık Pozisyonları görebilmektedir. Buraya girdikten sonra size uygun olan ilana başvuru yapmak için ise sisteme kayıt olmalısınız. Sisteme kayıt olan ve ardından başvurusunu gerçekleştiren adaylar genel yetenek sınavları, yabancı dil sınavları, kişilik envanteri gibi süreçlerden geçmek durumundadır. Bu süreçler kadro ve pozisyona göre değişiklik göstermektedir.  Bu sınavlarda başarılı olan adaylarla grup mülakatlar ve/veya birebir mülakatlar gerçekleştirilmektedir.  Deneyimli pozisyonlarda ise kişilik envanteri uygulanmakta, ardından İnsan Kaynakları ve ilgili iş kolu ile birebir veya panel mülakat gerçekleştirilmektedir.

Tüm bu süreçten başarıyla ayrılan adaylara ise maaş teklifi götürülmektedir. Şayet teklif edilen miktar ve çalışma şartlarında anlaşılması durumunda karşılıklı imzalar atılır ve bir Finansbank çalışanı olmaya hak kazanırsınız. Ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesi olan, çalışanlarını her daim koruyan Finansbank gibi bir kurumda çalışmak kuşkusuz her bireyin hayalidir. Finansbank iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Finansbank İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER QNB FİNANSBANK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, qnb finansbank konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan qnb finansbank duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. Hamdi Bahçe

    2 Temmuz 2018 at 10:29

    Mrba ben hamdi bahce 19 senelik eczaci teknisyeniyim suanda bostsyim sizinle calismak istiyorum csm5469184951

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir