Ana Sayfa Kamu Kurumları Rize Belediyesi Engelli Memur Alım İlanı

Rize Belediyesi Engelli Memur Alım İlanı

Rize Belediyesi Başkanlığı; Engelli memur alımı yapacağını açıkladı. Rize Belediyesi engelli memur alımı ilanı başvuru formu, tarihleri, yeri, zamanı, başvuru şartları ve ilan ile ilgili diğer detaylar yazımızın devamında...

Rize Belediyesi

Rize Belediyesi ; 657 Sayılı Kanunun 53. maddesi gereği ” Engelli personel çalıştırma yükümlülüklerini yerine getirmek ” amacıyla ; belediye başkanlığı bünyesinde aşağıda bilgileri verilen kadro ve pozisyonlarda çalıştırılmak üzere 1 adet lisans ve 1 adet önlisans olmak üzere 2 adet engelli memur alımı gerçekleştiriceğini açıkladı..

Engelli Memur alımları 2018/2 EKPSS ile OSYM tarafindan merkezi yerleştirme ile yapılacak olup; kurumumuzu tercih edecek adayların tercih kılavuzunda aşağıdaki kodlardan başvuru yapmaları gerekmektedir.

  • Türkiye Geneli Akademik Kurum İlanları için TIKLAYIN
  • Türkiye Geneli Kamu Kurumları Memur Alımı İlanları İçin TIKLAYIN
  • Özel Şirketler Personel Alım İlanları için TIKLAYIN

Rize Belediyesi Engelli Memur Alım İlanı

Peki bu ilana nasıl başvurabilirim. Başvuru şekli, tarihleri ,yeri ve zamanı detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. İlanla ilgili soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Osym Kodu Nitelik Kurum Görev İl Kadro  Derece Adet
290944057 3001:Herhangi bir önlisans programından mezun olmak,
7225: Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması
Rize Belediyesi Memur Rize GİH 10 1
Osym Kodu Nitelik Kurum Görev İl Kadro Derece Adet
390947169 4001:Herhangi bir lisans programından mezun olmak,
7225: Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması
Rize Belediyesi Memur Rize GİH 10 1

1- Başvurular; 7 Aralık 2018 tarihi saat 23:59’a kadar OSYM’nin intemet sitesi ( www.ais.osym.gov.tr ) üzerinden adaylar tarafından yapılabilecektir.

2- Başvuru yapmadan önce 2018/2 EKPSS tercih kılavuzunun tamamının incelenmesi başvurmayı düşünen kişiler açısından oldukça faydalı olacaktır.

RİZE İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Rize için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Rize için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER RİZE BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, rize belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan rize belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…