Ana Sayfa Özel Şirketler Rönesans Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

Rönesans Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

Rönesans Holding personel, eleman, işçi alımı ilanları ile Rönesans Holding insan kaynakları açık iş pozisyonları, iş ilanları, kariyer fırsatları, iş olanakları, iş başvuru formu, işe alım süreci, iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır hakkındaki detaylar yazımızda..

Rönesans Holding

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul geliştirme, endüstri tesisleri, enerji üretim ve sağlık faaliyetlerine odaklanarak Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Afrika’yı içeren geniş bir coğrafyada çalışmalarını sürdüren şirketler topluluğudur. Genel merkezi Ankara, Türkiye’de bulunan firmanın bugün 56 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

Rönesans Holding Personel Eleman İşçi Alımı 2019

Rönesans Holding; dünya genelinde 24 farklı ülkede ve bir çok şehirde, alışveriş merkezi, ofis binaları, otel, konut, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri, altyapı, hafif üretim tesisleri, fabrikalar, kamu binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir. İnşa edilen bu bina ve tesislerin yapım aşamasından sonra bir kısmının işletmesini de üstlenmektedir. ENR verilerine göre dünyanın en büyük 53. uluslararası müteahhitlik firması olan Rönesans İnşaat’ı bünyesinde bulundurmaktadır. Rönesans Holding her yıl yeni projeleri kapsamında da çok sayıda eleman alımı, personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Rönesans Holding İş İlanları 2019

Rönesans Holding tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; yönetici asistanı, inşaat işçisi, güvenlik görevlisi, mimar, danışma görevlisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, baş denetçi, muhasebe uzman yardımcısı, mekanik bakım teknikeri, teknisyen, tekniker, çok sayıda branşta mühendis, kalite kontrol teknikeri, peyzaj mimarı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Rönesans Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Rönesans Holding tarafından yayınlanan bütün iş ilanları kurumun kendi İnternet adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu bağlantısına tıkladığınızda kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara ve açık iş pozisyonlarına ulaşılabilir. Akabinde başvuru yapmak istediğiniz ilana tıkladığınızda da ilana ait başvuru şartları görüntülenebilmektedir. Şartları size uyan ilanlardan “Başvur” sekmesine tıklayarak sisteme üye olabilir ve resimli öz geçmişinizi gönderebilirsiniz. İnsan kaynakları departmanı daha sonra bu başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu bulunan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır.

Rönesans Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Bu yazımızda Rönesans Holding iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek güncel personel, memur ve işçi alımlarını takip edebilirsiniz.

  • 3
    Shares

YURT DIŞI İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Yurt Dışı için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Yurt Dışı için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER RÖNESANS HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, rönesans holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan rönesans holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. Emin Ayhan

    19 Aralık 2018 at 14:59

    Merhaba ben Emin Ayhan ince işler için ekip toplayabilirim pasaport lar hazır 05464976185

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir