Ana Sayfa Şehirler İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

1,306
Sabiha Gökçen Havalimanı

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Pendik ilçesi sınırlarında inşa edilen İstanbul’un 2. havalimanı. Havalimanı ismini, dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve Türkiye’nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen’den almıştır. Havalimanının temeli Şubat 1998 tarihinde atılmış, Ocak 2001 tarihinde bitirilen havalimanı toplam 550 milyon USD’ye mal olmuştur. Havalimanı, Malaysia Airports tarafından işletilmektedir. Yer hizmetleri, operasyon, kargo ve güvenlik işlemleri kısa adı ISG olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, ülkenin en işlek üçüncü havalimanıdır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Sabiha Gökçen Havalimanı dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır.İlanlar genellikle havalimanı resmi web sitesinde veya aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden yayınlanmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, kaç adet personel alımı yapılacağı, alım yapılacak personelde aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Güncel İş İlanları 2021

Sabiha Gökçen Havalimanı tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; Personel Alımı, Eleman Alımı, İşçi Alımı, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Satış ve Ödeme Danışmanı, İnsan Kaynakları Personeli, Bilet Satış Uzmanı, Danışma Personeli, Kargo Takip Personeli, Yolcu Hizmetleri Personeli, Yer Hizmetleri Personeli, Hava Hizmetleri Personeli, Apron Memuru, Lojistik Elemanı, Ofis Personeli, Vize Pasaport İşlemleri Elemanı, Uçak Güvenlik Personeli, Havalimanı içinde faaliyet gösteren Mağazalar için Sorumlular ve Mağaza Personelleri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Sabiha Gökçen Havalimanı İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Sabiha Gökçen Havalimanı iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi Sabiha Gökçen Havalimanı bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Sabiha Gökçen Havalimanı iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp İnsan Kaynakları birimine elden teslim edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alımları takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Sabiha Gökçen Havalimanına İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı ( Facebook ) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

2 Comments

 1. Meliha

  2 Şubat 2020 at 14:05

  Merhaba lise mezunuyum sultanbeylide ikamet ediyorum ACİL işe ihtiyacım var.sabiha gökçen yer hizmetlerinde havayolu hizmetlerinde veya yiyecek içecek ikram mutfağında çalışmak istiyorum ..ilginize teşekkür ederim

  Reply

 2. YILMAZ

  17 Mart 2021 at 02:35

  Mehaba SULTANBEYLİ de ikamet ediyorum e sınıfı ehliyet var ibb iett şoförlük sertifikam var servis taşımacılığı kartım var iş arıyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…