Ana Sayfa Şehirler Gaziantep Şahinbey Belediyesi İşçi Alımı İlanı

Şahinbey Belediyesi İşçi Alımı İlanı

328
Şahinbey Belediyesi

Gaziantep ilimizde yer almakta olan Şahinbey Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Şahinbey Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında yardımcı hizmet personeli alımı yapacaktır. Adaylar ilana 18 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Şahinbey Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

 

Şahinbey Belediyesi İş Başvurusu 2019

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Bayan olmak
  • 40 yaşını aşmamış olmak
  • Adli soruşturma sonucunda herhangi bir engel bulunmamak.

Adaylarda başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • 2 adet fotoğraf
  • Yerleşim yeri belgesi
  • Diploma

Başvuru adresi : Belyön İnşaat Gıda San. Tic. A.Ş.

İrtibat Telefonu : 0342 232 12 15

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…