Ana Sayfa Özel Şirketler Sakarya Elektrik Dağıtım (SEDAŞ) İş İlanları ve İş Başvurusu

Sakarya Elektrik Dağıtım (SEDAŞ) İş İlanları ve İş Başvurusu

449
SEDAŞ iş ilanları

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) Personel Eleman Alımı 2021

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. yani bilinen kısa ismi ile SEDAŞ, merkezi Sakarya ilimizde bulunan ve Sakarya, Kocaeli, Düzce ile Bolu illerinde hizmet veren bir elektrik dağıtım kuruluşudur.  11 Şubat 2009 tarihinde AKCEZ Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından %100 hissesi satın alınmıştır. SEDAŞ % 100 hissesi AKCEZ’e ait bir kuruluştur. SEDAŞ insan kaynakları yapmış oldukları açıklamada 2021 yılında yatırımlarına ve çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceklerini belirtmiştir. SEDAŞ bu kapsamda ihtiyaç duyduğu kadro ve pozisyonlar için de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Yazımızın devamında SEDAŞ açık iş pozisyonları, iş imkanları, kariyer olanakları, iş ilanları ile iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) İş İlanları 2021

SEDAŞ, Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerini kapsayan toplam 19.421 kilometrekarelik yüz ölçümü üzerinde, 4 il, 45 ilçe, 66 belediye, 1.441 köyde, 1.5 milyon tüketiciye ve 3.2 milyon nüfusa 24 saat kesintisiz olarak enerji dağıtım hizmeti veren bir kuruluştur.  SEDAŞ faaliyetlerinin aksamadan sürmesi adına ihtiyaç doğrultusunda çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. SEDAŞ bu kapsamda çok sayıda bay, bayan, tecrübeli, tecrübesiz eleman alımı yapacaktır. İlanların içinde iş güvenliği uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı, sayaç okuma elemanı alımı gibi kadrolar bulunmaktadır.

SEDAŞ işe alım ve yerleştirme sırasında Şirket kültür ve değerlerine uygun, işin/pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri, deneyim ve yetkinliklere sahip, şirketi ileriye taşıyacak doğru adayların Şirkete kazandırılması ve böylece Şirket strateji ve hedeflerine hizmet edilmesi başlıca amacıdır. İşe alım ve yerleştirme süreçlerinde en objektif kararın verilmesini destekleyecek değerlendirme sistemleri kullanılarak doğru işe doğru çalışan seçilmesi prensibi ile hareket edilir. SEDAŞ İnsan Kaynakları politikasının temeli; çalışanlara hak ettiği değerin verildiği, çalışanların performansını artıracak öğrenme ve gelişim olanakları için fırsat eşitliğinin sunulduğu bir iklim yaratarak çalışma barışının sağlandığı, insana, çevreye, topluma, paydaşlara, kaliteye duyarlı, şirketi geleceğe taşıyacak, yasalara bağlı bir çalışan topluluğu oluşturmaktır. Peki SEDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) İş Başvurusu 2021

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yayınlanan tüm iş ilanları www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde ve www.sedas.com adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İlanlar yayınlandıkça iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi ilan bilgilerini siz değerli okurlarımız ile yine sosyal ağlardan paylaşacağız. Bunun haricinde SEDAŞ iş fırsatlarını kendi web adresi üzerinden de takip edebilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz iş ilanları sayfasına ulaşarak şirket tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanlarını görebilir ve bunlara anında başvuru yapabilirsiniz.

SEDAŞ İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://www.sedas.com/tr-tr/ik/Pages/Is-Firsatlarimiz.aspx”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…