Ana Sayfa Şehirler Samsun Samsun Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Samsun Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Samsun Şehir Hastanesi personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak. Samsun Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, işe alım süreci, iş imkanları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu doldur ile iş başvurusu nasıl nereden yapılır?

Samsun Şehir Hastanesi iş ilanları

Son yıllarda sağlık alanında yatırımlara hız verilmiş durumda. Özellikle şehir hastanelerinin yapımına başlanmasının ardından sağlıktaki ihtiyacın büyük oranda giderileceği düşünülmektedir. Bu şehir hastanelerinden bir tanesi ise Samsun ilimize yapılacak. Samsun Şehir Hastanesi yapılan açıklamaya göre Canik ilçesine yapılacaktır. Samsun Şehir Hastanesi tamamlandığında şehirde sağlık turizmi gelişecek, çevre iller ve Karadeniz ülkelerinden şehre gelecek olan hasta ve hasta yakını il ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır. Bunun dışında ise Samsun Şehir Hastanesi gerek inşa halinde, gerekse açıldıktan sonra çok sayıda kişiye istihdam kapısı olacaktır. Bu kapsamda hastane bünyesine binlerce personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapılacaktır. Yazımız devamında Samsun Şehir Hastanesi tarafından yayınlanacak olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Samsun Şehir Hastanesi Personel, Eleman, İşçi, Memur Alımı 2020

Samsun Şehir Hastanesi toplamda 50 hektar arazi üzerine yapılacak ve 1550 yatak kapasiteli olacak. Hastane bölge ekonomisine büyük oranda katkı sağlayacak. Hastane daha açılmadan bölgede şimdiden oluşturacağı ekonomik katkıdan dolayı bir heyecan yaratmış durumda. Bunların yanında Samsun Şehir Hastanesi bünyesine gerek inşaat sürecinde gerekse hastane açılmasının akabinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapılacak.

Samsun Şehir Hastanesi İş İlanları 2020

Samsun Şehir Hastanesi iş ilanları içinde; doktor, ebe, hemşire, eczacı, hasta bakıcı, temizlik işçisi, iş güvenliği uzmanı, sekreter, kadın doğum uzmanı, engelli personel, güvenlik görevlisi, optisyen gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. Hastane bünyesinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay-bayan, deneyimli – deneyimsiz adaylar çalışma imkanı elde edeceklerdir. Peki Samsun Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen adaylar ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilecekler?

Samsun Şehir Hastanesi İş Başvurusu 2020

Samsun Şehir Hastanesi yapımına henüz başlanmadı. İş ilanları yayınlandığında ilk olarak www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde tüm detaylı ilan bilgilerini siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. İş başvuru formu doldurmak ve Samsun Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma olanağı yakalamak için aşağıda vermiş olduğumuz sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Samsun Şehir Hastanesi iş ilanları hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 • 1
  Share

SAMSUN İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Samsun için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Samsun için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER SAMSUN ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, samsun şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan samsun şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

10 Comments

 1. Sevilay Özbek

  9 Ocak 2018 at 21:17

  Úç tane çocuğuma bakmakla yükümlüyüm sizde acele iş istiyorum.Aşcı yardımcısı yemek dağıtımı temizlik olabilir saygılarımla

  Reply

 2. Minevver

  5 Mart 2018 at 16:40

  Samsun şehir hastanesinde calismak istiyorum ne zaman nereye basvuru yapilacak

  Reply

 3. Melek

  19 Nisan 2018 at 12:53

  Merhaba şehir hastanesinde çalışmak istiyorum

  Reply

 4. Ummuye

  28 Haziran 2018 at 07:50

  Merhaba ben 37yasindayim 11yildir yatalak hasta bakicisiyim daha once medicana hastanesinde 6ay uygulamali egitim gordum sertifikam mevcut ozveriliyim sizinle calismak istiyorum tesekkur ederim

  Reply

 5. Hülya

  28 Aralık 2018 at 09:21

  Merhaba ben de 30 yasinda yim 3 tane cocugum var bende şehir hastanesinde calismak istiyorum asci yardimcisi temizlik yemek dagitimi olur.

  Reply

 6. Ilknur

  19 Şubat 2019 at 00:32

  Şehir hastanesinde çalışmak istiyorum nereye başvurmam gerekiyo

  Reply

 7. Büşra Sema Akar

  22 Şubat 2020 at 02:03

  Samsun şehir hastanesinde çalışmak istiyorum. Hasta kayıt kabul sertifikam var bilgisayar sertifikam var. Lütfen yardımcı olun. Samsun canik te oturuyorum

  Reply

 8. Nesime

  12 Mart 2020 at 12:44

  Bende calismak isterim baska gecimim yok

  Reply

 9. Fadime

  23 Nisan 2020 at 17:25

  Hastanede çalışmak istiyorum küçüklükten beri hayalim var tıpbi Sekreterlik belgesi var hasta bakıcı belgesi var hijyen belgesi var hepsi var hastanede çalışmak istiyorum artık

  Reply

 10. Hülya

  19 Haziran 2020 at 19:17

  44yasindayim hastanede çalışmak için is ariyorun

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir