Ana Sayfa Şehirler Sakarya Sapanca Belediyesi Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Sapanca Belediyesi Engelli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

169
Engelli işçi

Sakarya ilinde yer alan Sapanca Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. Sapanca Belediyesi engelli işçi alımı ilanı kapsamında inşaat mühendisi alımı ve muhasebeci alımı gerçekleştirecektir. Ayrıca adayların başvuruda bulunabilmeleri için EKPSS sınavına girmiş olmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan diğer başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimizin devamında yer almaktadır.

Sapanca Belediyesi Engelli İşçi Alımı İlanı 2016

Başvuru yapacak olan adayların Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca Talepte 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı ) sonuçları geçerli olup; EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

  • Çalışma Adresi : RÜSTEMPAŞA MH. /SAPANCA
  • Telefon : 264 582 51 52

Sapanca Belediyesi tarafından yapılacak olan engelli işçi alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Sapanca Belediyesi tarafından yayınlanmış olan tüm ilanlara Sapanca Belediyesi iş ilanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

One Comment

  1. Murat Şirin (İmamoğlu)

    12 Haziran 2020 at 22:42

    İBB yaşanan olaylardan sonra insanların belediyecilik anlayışı bakışları değişti belediyelerdeki istikrarsızlık yalan dolan yandaşçılık yolsuzluklar ortada malesef ülkemizde iş bilip bilmemek önemli değil yandaşmısın yada dayınmı var anlayışı bitmediği müddetçe belediyecilik yapılmaz iş ahlakı zaten yok 30 senedir işçiyim çalışmadığım iş memleket kalmadı boru kaynakçısı yım Tİg.mig,mag, elektrik ark,oksi asetilen kaynak ustasıyım memlekette iş yok iş arıyorum ama iş yok işi iş bilene değil dayısı olana verirseniz memleket bundan ileri gitmez son 30 senedir sapanca belediyesi ne ileri ne geri yazık memlekete

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Sakarya Üniversitesi Memur Alımı Yapacak

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi memur alımı yapacak. Lise, önlisans ve lisans mez…