Ana Sayfa Şehirler Sakarya Sapanca Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Sapanca Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

332
Engelli işçi

Sakarya ilimizde bulunan Sapanca Belediyesi yapmış olduğu açıklama nezdinde işçi alımı yapacağını açıkladı. Sapanca Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında temizlik işçisi alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 1 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 12 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile diğer ilan bilgileri haberimizin devamında yer almaktadır.

Sapanca Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Engelli ilanıdır. Adaylar İlköğretim mezunu olmalıdır. 20.01.2017 tarih ve 09:30’da Sapanca Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünde Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.- Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden/Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ile işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları talebe işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Alınacak işçi arazide beden (temizlik işçisi olarak görev yapacak olup maaşı asgari ücret üzerinden ödenecektir.

Çalışma Adresi : RÜSTEMPAŞA MH. / SAPANCA

Sapanca Belediyesi tarafından yayınlanmış olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Sapanca Belediyesi tarafından yayınlanan diğer ilanlara Sapanca Belediyesi iş başvurusu sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Sakarya Üniversitesi Memur Alımı Yapacak

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi memur alımı yapacak. Lise, önlisans ve lisans mez…