Ana Sayfa Özel Şirketler Şenpiliç Gıda San. A.Ş. İş İlanları ve İş Başvurusu

Şenpiliç Gıda San. A.Ş. İş İlanları ve İş Başvurusu

1,672
Şen Piliç

Şenpiliç Gıda San. A.Ş.; Türkiye’nin “En büyük ilk 100 sanayi kuruluşu” içinde yer alan Şenpiliç; güçlü sermaye yapısı, 40 yıla yakın deneyimi ve her biri alanında ihtisas sahibi yaklaşık 3.000’ aşkın çalışanı,  320 bin tonluk piliç eti kapasitesi ve 1,8 milyar TL’yi aşan cirosuyla ‘Türkiye’nin en büyük’ entegre piliç eti üreticisidir. Türkiye’de piliç eti sektörünün lideri olarak (%15 pazar payıyla), sektörel anlamda tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyor ve ‘en büyük’ olmanın yanı sıra ‘en iyi’ olarak anılmayı hedefliyor.

Şenpiliç Gıda Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Şenpiliç Gıda San. A.Ş. İnsan Kaynakları, iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, İş Başvuru Formu gibi detayları yazımızda bulabilirsiniz. Yazımızda bulunan Şenpiliç Gıda San. A.Ş. kurumu İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Kurum insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı resimli CV’niz Kurum yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Şenpiliç Gıda İş İlanları, İş Başvurusu 2021

Fırma tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Üretim Elemanı, Laboratuvar Teknikeri, Teknik Müdür, Bakım Yetkilisi, Ön Satış Elemanı, Çevre Mühendisi, Muhasebe Yetkilisi, Elektrik Bakım Sorumlusu, Elektrik Mühendisi, Veteriner, İnsan Kaynakları Yöneticisi, Depo Sorumlusu, Çevre Teknikeri, Bordro ve Özlük Haklar Sorumlusu, Kalite Kontrol Sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Şenpiliç Gıda İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kurum bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Şenpiliç Gıda San. A.Ş. bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Şenpiliç Gıda San. A.Ş. iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

Şenpiliç Gıda San. A.Ş. İş Başvuru Formu doldurmak İçin TIKLAYIN

2 Comments

 1. veysel cinkara

  27 Mart 2019 at 22:19

  beş yıl tır şoförlük tecrübem vardır. src ve dijital ehliyet vasıflarına sahibim. Osmaniye kadirli ilçesinde ikametgah etmekteyim. şen piliç logistik bünyesinde çalışmak istiyorum. başvurum olumlu olursa kadirlide bulunan şen piliç şubesinde çalışmak istiyorum. 0545-784-5219 dönüş yapılmasını arz ediyorum.

  Reply

 2. Yusuf kara

  20 Ağustos 2020 at 13:59

  Hatay da ikamet etmekteyim, döner ustasıyım bide tavuk kesme, sıyırmada ustayım 5308278684

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…