Ana Sayfa Şehirler Tokat Serenli Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Serenli Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Serenli Belediyesi çok sayıda ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını açıkladı. Serenli Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, son başvuru tarihi, kura çekimi saati, tarihi, yeri ve sonuçları hakkında detaylı bilgi.

personel alımı

Tokat ilimizde bulunan Serenli Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Serenli Belediyesi ilan kapsamında orman nezaretçisi, mezarlık görevlisi, kanal ve ızgara işçisi, mezar kazma işçisi, beko loder operatörü, yangın ilk müdahale işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 5 Nisan 2017 tarihine kadar gerçekleştirmelidirler. Serenli Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve ilana dair diğer bilgiler haberimizin devamında yer almaktadır.

Serenli Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kendilerine yapılan bildirme rağmen bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar noterlikçe çekilişi yapılacak listeden çıkarılabilirler.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı veya sms olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kura çekim yeri Serenli Belediye Binasında 14.04.2017 tarih ve saat 14.00 da yapılacaktır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan/noter kura çekilişinden önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmelidir.

Orman Nezaretçisi Alımı : Belediyemize Orman Nezaretçisi Mesleğinde, bu meslek dalında eğitim almış sertifikalı ve tecrübeli 1 Adet işçi alınacaktır, asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Mezarlık Görevlisi Alımı : Belediyemize Mezarlık Görevlisi İşçisi, bu meslek dalında eğitim almış sertifikalı ve tecrübeli 1 Adet işçi alınacaktır, asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Kanal ve Izgara İşçisi Alımı : Belediyemize Kanal ve Izgara İşçisi mesleğinde, bu meslek dalında eğitim almış sertifikalı ve tecrübeli 1 Adet işçi alınacaktır, asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Mezar Kazma İşçisi Alımı : Belediyemize Mezar Kazma İşçisi mesleğinde, bu meslek dalında eğitim almış sertifikalı ve tecrübeli 1 Adet işçi alınacaktır, asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü Alımı: Belediyemize Beko-Loder (Kazıyıcı Yükleyici) Operatörü İşçisi mesleğinde, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen Operatörlük Belgesi bulunan ve tecrübeli 1 Adet işçi alınacaktır, asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Yangın İlk Müdahale İşçisi Alımı : Belediyemize Yangın İlk Müdahale İşçisi Mesleğinde bu meslek dalında eğitim almış sertifikası bulunan 1 Adet işçi alınacaktır, asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Adı Soyadı NURETTİN KELEŞ
Ünvanı BELEDİYE BAŞKANI
Telefon No 0356 535 30 40
E-Posta

Çalışma Adresi : SERENLİ BELDESİ  60600 NİKSAR TOKAT / TÜRKİYE

Serenli Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

TOKAT İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Tokat için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Tokat için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Turhal Belediyesi 22 İşçi Alım İlanı

Tokat şehrimizde yer almakta olan Turhal belediyesi bünyesine işçi Alınmasında uygulanacak…