Ana Sayfa Kamu Kurumları Silifke Belediyesi İşçi Alım İlanı

Silifke Belediyesi İşçi Alım İlanı

Silifke Belediyesi daimi, sürekli işçi alım ilanı yayınladı. Silifke Belediyesi işçi alımı başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler haberimizde.

Silifke Belediyesi

Mersin şehrimizde yer alan Silifke Belediyesi yayınladığı işçi alımı ilanı kapsamında 8 daimi, sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. Silifke Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile fırıncı, ekmek dağıtım elemanı, ekmek satış elemanı alımı gerçekleştirecek. Adaylar başvurularını şahsen 14 Ocak 2019 tarihine kadar yapabilicekler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Silifke Belediyesi Daimi, Sürekli İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Silifke Belediyesi İş Başvurusu 2019

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Başvuru formu
  • Kimlik fotokopisi
  • Eğitim durum belgesi
  • Sağlık raporu

İlana Nasıl ve Nereden Başvuruda Bulunabilirim

Alım yapılacak olan personelin çalışma saatleri : 08.00 / 17.00

Başvuru adresi : Belediye hizmet binası kat:4 no:406 Silifke / Mersin

İlan kapsamında 8 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Çalışma adresi : Burunucu Mahallesi Mücavir Sokak No:1 / Z01 Silifke Mersin

Konu hakkındaki soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sitemizi sosyal medya hesabımızdan ( Facebook ) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

MERSİN İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Mersin için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Mersin için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…