Ana Sayfa Kamu Kurumları Silifke Belediyesi İşçi Alım İlanı

Silifke Belediyesi İşçi Alım İlanı

163
Silifke Belediyesi

Mersin şehrimizde yer alan Silifke Belediyesi yayınladığı işçi alımı ilanı kapsamında 8 daimi, sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. Silifke Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile fırıncı, ekmek dağıtım elemanı, ekmek satış elemanı alımı gerçekleştirecek. Adaylar başvurularını şahsen 14 Ocak 2019 tarihine kadar yapabilicekler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Silifke Belediyesi Daimi, Sürekli İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Silifke Belediyesi İş Başvurusu 2019

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Başvuru formu
  • Kimlik fotokopisi
  • Eğitim durum belgesi
  • Sağlık raporu

İlana Nasıl ve Nereden Başvuruda Bulunabilirim

Alım yapılacak olan personelin çalışma saatleri : 08.00 / 17.00

Başvuru adresi : Belediye hizmet binası kat:4 no:406 Silifke / Mersin

İlan kapsamında 8 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Çalışma adresi : Burunucu Mahallesi Mücavir Sokak No:1 / Z01 Silifke Mersin

Konu hakkındaki soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sitemizi sosyal medya hesabımızdan ( Facebook ) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…