Ana Sayfa Özel Şirketler Simit Sarayı Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Simit Sarayı Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

503
Simit Sarayı

Simit Sarayı tüm dünyaya simit’i sevdirme hayaliyle 2002 yılında kurulmuş olup, günümüzde Türkiye’nin her yerinde şubeleri bulunan ve ayrıca dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren büyük bir şirket halini almıştır. Yatırımlarına devam etmekte olan firma yurtiçi ve yurtdışı projeleri için yeni güncel iş ilanları yayımlamış ve iş başvurusu almaya başlamıştır. Detayları yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Simit Sarayı Personel Eleman Alımı 2021

Simit Sarayı Türkiye’nin her şehrinde franchise sistemi sayesinde faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda yurt dışında Hollanda, İngiltere, Almanya, Belçika, Amerika, İsveç, Kuveyt, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Kıbrıs, Sırbistan ve Ürdün ülkelerinde bir çok şehirde hizmet vermektedir. Yıl boyunca ihtiyaçlar doğrultusunda görevlendirmek üzere Yurtiçi ve Yurtdışı personel ve eleman alımı yapılmaktadır. Aşağıda firma tarafından ihtiyaç duyulan güncel personel ve eleman alımı listesi yer almaktadır.

Simit Sarayı Güncel İş İlanları 2021

Simit Sarayı tarafından alımı yapılması planlanan ve ihtiyaç duyulan kadro ve pozisyonlar genel olarak; Genel Müdürlük pozisyonları için; Bilgi Teknolojileri, Eğitim, Mali İşler, Pazarlama, idaari İşler, İhracat, İnsan Kaynakları, İnşaat ve Teknik İşler, İş Geliştirme, Satın Alma, Toptan Satış, Ürün Yönetimi ve Ticari Pazarlama, Operasyon olarak belirtilmektedir. Simit Sarayı mağaza ve şubeleri için alınacak olan personeller; Mağaza Müdürü, Kıdemli Vardiya Müdürü, Vardiya Müdürü, Supervisor, Garson, Ekip Lideri, Ekip Üyesi, Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Barista şeklindedir. Üretim aşamasında görevlendirilmek üzere; Ürün Geliştirme, Üretim ve Planlama, Kalite Güvence, Lojistik birimlerine eleman alımı yapılacaktır. Ayrıca dünyanın dört bir yanında hizmet veren Simit Sarayı’nın yurtdışı organizasyonlarında yer almak için başvuru yapacağınız bir çok ülke bulunmaktadır.

Simit Sarayı İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır 2021

Simit Sarayında çalışmak, kariyer yapmak ve iş başvurusunda bulunmak isteyenler için bir kaç alternatif yol bulunmaktadır. Bunlardan en kolay ve hızlı olanı yaşamış olduğunuz şehirdeki simit sarayı şubesine cv’niz ile giderek iş başvurusunda bulunmak suretiyle yapılmaktadır. Şube müdürleriyle birebir yapacağınız görüşme sonrası şube ihtiyaçları doğrultusunda işe alım sürecinizi başlatmış bulunacaksınız. Bir diğer başvuru şekli, simit sarayı kurumsal bir firma olduğundan aynı zamanda kendi internet siteleri üzerinden oluşturdukları kariyer sistemi ile firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yurt içi ve Yurt dışı tüm şube, merkezi ve idari birimlerine bu yol ile iş başvurusu yapılabilmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu linki sayesinde başvurunuzu yapabilir simit sarayı bünyesinde kariyer sahibi olabilirsiniz. CV’nizi sisteme direkt yükleyebileceğiniz gibi online başvuru formu aracılığı ilede iş başvurusu yapabilirsiniz.

Simit Sarayı İş Başvurusunda Bulunmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Simit Sarayına İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…