Ana Sayfa Özel Şirketler Şok Market Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Şok Market Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

317
Şok Market

ŞOK Market Personel Eleman Alımı İlanları 2021

ŞOK Market Ticaret A.Ş, Yıldız Holding tarafından kurulmuş olan bir indirim marketi mağazasıdır. Ülkemizin neredeyse her ilinde bulunan ŞOK Market 2011 yılında Yıldız Holding’e satılmıştır. ŞOK’ta ürünlerin çoğu uygun fiyatlara satılıyor olup, bu ürünler ŞOK için özel üretilmektedir.  Toplamda 72 ilimizde 2250’yi aşkın mağaza ile hizmet vermekte olan ŞOK Market Ticaret A.Ş, mağazasına giren her müşterisinin kaliteli ve ucuz alışveriş deneyiminden faydalanması amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.  ŞOK Market, büyüme hedefleri doğrultusunda yeni açacağı şubelerine ve mevcut şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını açıkladı. ŞOK Market açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları, iş başvurusu formu ve iş başvuru şartları haberimiz devamında yer almaktadır.

ŞOK Market Güncel İş İlanları 2021

ŞOK Market, ihtiyaç duyduğu pozisyonlara çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. ŞOK market bünyesinde alınacak olan personeller için başvuru şartları ise başvuru yapılacak pozisyona göre değişiklik gösteriyor. Şok Market, genç bir şirket olduklarını, buna rağmen kısa sürede ülkemizin en büyük perakende şirketlerinden bir tanesi olmayı başardıklarını ve bu başarılarını ekip arkadaşlarına, çalışanlarına borçlu olduklarını her fırsatta yinelemektedirler. Şok Market, bölge sorumlusu, mağaza görevlisi, mağaza yöneticisi ve yönetici adayı ile genel merkez pozisyonlarında iş başvurularını kabul etmektedir.  Şok Market çalışanları almış oldukları maaşların yanında Set Kart ( anlaşmalı lokanta ve marketlerde alışveriş yapılan bir kart) ile Şok Kart ( Sadece Şok’ta kullanılan ve indirimli alışveriş yapılmasını sağlayan kart ) kazanmaktadırlar. Bu sayede her ay maaşlarına ek olarak yemek yardımı ve alışveriş yardımı da alırlar.

ŞOK Market İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Şok Market iş başvurusu iki şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Öncelikle size en yakın bir Şok mağazasına giderek mağaza yöneticisi tarafından bir başvuru formu doldurularak iş başvurunuz alınabilir ya da internetten online olarak dolduracağınız iş başvurusu formu ile başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.  Ancak internet üzerinden dolduracağınız iş başvurusu sonrasında görüşme için en yakın mağazaya yönlendirilirsiniz. Şok market bünyesine yapacağınız iş başvuruları insan kaynakları departmanı tarafından titizlikle incelenir ve başvurunuz olumlu bulunursa, açık pozisyon olan en yakın mağazada çalışmaya başlarsınız. Şok market iş başvurusu hakkında herhangi soru, sorun ya da görüşünüz var ise yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

ŞOK Market İş Başvurusu Formu İçin TIKLAYIN

2 Comments

 1. Ismail

  18 Nisan 2017 at 17:02

  Sok neden isten cikanlari geri almiyor anlamadim torpil olsa gircez

  Reply

 2. Edanur

  18 Ocak 2019 at 14:04

  Lise mezunu olmamiz gerekiyormu

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…