Ana Sayfa Kamu Kurumları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Güncel İş İlanları

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Güncel İş İlanları

204
SYDV

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı herkes tarafından bilinen adıyla SYDV yeni yılda bir çok iş ilanı ve personel alımı ilanı yayınlamaya başladı. 2019 nisan ayında bazı kurumlarının ihtiyaçları doğrultusunda büro personeli ve temizlik işçisi alımı yapılacak. Alımlar Denizli, Giresun ve Muğla illeri için yapılacak olup toplamda 12 personel alımı gerçekleştirilecek. Başvuruda bulunacak adaylarda aranılan başvuru şartları ve ilana dair detaylı bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı İlanları 2019

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ülke genelinde yürüttüğü yardım faaliyetleri ile sosyal güvencesi olmayan yoksul, kimsesiz, muhtaç vatandaşlarımıza yardım etmeyi amaçlamış toplumsal bir kurumdur. Faaliyetlerinin devamlılığı adına belirli aralıkla ülke çapındaki SYDV merkezlerine personel alımı yapılmaktadır. SYDV bünyesinde görev alan personellerin maaşlarını merak ediyorsanız SYDV Personel Maaşları konumuzu inceleyebilirsiniz.

SYDV Güncel İş İlanları 2019

1- Giresun ili Espiye SYDV merkezi için alımı yapılacak olan personeller 2 bayan temizlik görevlisi, 2 erkek temizlik görevlisi ve 1 şoför olmak üzere 5 kişi istihdam edilecek. Adaylar ilana 08-12 Nisan tarihleri arasında başvuru yapabilicekler. Adaylardan istenilen başvuru belgeleri; Nufüs cüzdan fotokopisi, Diploma belgesi, 1 adet resim, Çalışmasına engel olmadığına dair sağlık raporu, Adli sicil kaydı, Aile kayıt örneği ve Banka hesap bilgisi olarak açıklandı. İlanda muhtaç durumda olan ve bakmakla yükümlü olduğu kişi sayısı fazla olan kişiler ile hasta bakım sertifikası olan kişilere öncelik verileceği belirtilmiştir.

Adres: Merkez mah. Cumhuriyet cad. Hükümet binası giriş kat / GİRESUN – 0454 611 24 84

2- Denizli ili Bekili SYDV merkezi için 1 büro personeli alımı yapılacak. Adaylar ilana 01-04 Nisan tarihleri arasında başvuru yapabilicekler. Adaylardan istenilen başvuru belgeleri; iş talep formu, diploma aslı, sabıka kaydı ve resimli özgeçmiş (cv) olarak açıklandı. Adaylarda herhangi bir deneyim şartı aranmamaktadır.

Adres: Bahçeli mah. Belediye evleri sok. No:31 Kat-2 / DENİZLİ – 0258 791 24 35

3- Muğla ili Milas SYDV merkezinde görevlendirilmek üzere yaşlı ve engelli kişilerin evde bakımı projesi kapsamında 6 hasta bakımı ve temizlik personeli alımı yapılacak. Adaylar ilana 03 Nisan tarihi mesai bitimine kadar iş başvuru yapabilicekler. Adaylardan istenilen başvuru belgeleri; 2 adet kimlik fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı, diploma, ehliyet ve sertifika fotokopileri, sağlık durumunu gösterir sağlık raporu belgeleri istenmektedir. Personel alımında yaşlı bakımı ve hasta bakım sertifikası olanlar tercih edilecekdir.

Adres: Hükümet Konağı Kat:2 MUĞLA/ Milas – 0252 512 26 76

SYDV Personel Alımı Başvuru Şartları 2019

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde görevlendirilecek personellerde aranılan ortak iş başvurusu şartları; T.C vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, adli sicil kaydı olmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, çalışmaya engel bir durumu bulunmamak, 18 yaşından büyük 50 yaşından küçük olmak, emekliliği hak kazanmamış olmak ve hasta bakımı, yaşlı bakımı sertifikası sahibi olmak başlıca şartlar arasında yer almaktadır.

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…