Ana Sayfa Şehirler İstanbul Spor İstanbul (Spor A.Ş.) İş İlanları ve İş Başvurusu

Spor İstanbul (Spor A.Ş.) İş İlanları ve İş Başvurusu

3,591
Spor A.Ş. iş ilanları

İstanbul Spor Etkinlikleri ve İşletmeciliği Ticaret AŞ. Ya da bilinen adıyla Spor İstanbul, 1989 senesinde kurulmuş olan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulmuş olan bir kuruluştur. Spor A.Ş. İstanbul halkının fiziksel ve ruhsal sağlığını güçlendirmek, yeteneklerini geliştirmek için spor tesislerinden yararlanmalarını ve spor etkinliklerine aktif olarak katılımlarını öncelemiştir. Spor AŞ faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına, ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Spor AŞ tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Spor İstanbul (Spor AŞ) Personel, Eleman Alımı 2021

Spor AŞ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait spor salonlarını işletmek; sporun her dalında ulusal ve uluslararası nitelikte; bilimsel, teknik, eğitsel, sportif, turistik, kültürel yarışma, festival, sergi, gezi, kamp, konferans, seminer, kurs gibi organizasyonlar düzenlemek; araştırma ve eğitim çalışmaları yapmak öncelikli faaliyetleri arasındadır. Spor AŞ bu faaliyetlerini sürdürmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Spor İstanbul (Spor AŞ) Güncel İş İlanları 2021

Spor A.Ş. tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; büro memuru, sekreter, şoför, tekniker, teknisyen, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Spor İstanbul (Spor A.Ş.) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Spor A.Ş tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz münkündür. İş ilanları yayınlandığında bu sosyal ağlar üzerinden gerekli duyuruları gerçekleştireceğiniz. Harici olarak kurum bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Spor AŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

One Comment

  1. ELif kırmızıkılıç

    9 Ocak 2020 at 15:14

    ben orta okulu liseyi dışardan bitirdim 18 seneden beri çalışmıyorum mallum çoçuk olunça çalışma fırsatı olmadı bileşim mezunuyum çoğu kez ibb.kariyer .com başvuru yaptım çevap gelmedi. evde duran ve çalışmak isteyen bayanların çalışmasına desdek vermenizi bekliyorum .

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…