Ana Sayfa Şehirler İzmir Star Rafineri Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Star Rafineri Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

802
Star Rafineri

Star Rafineri Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Star rafineri Türkiye’nin tek bir bölgeye yaptığı en büyük yatırımlardan bir tanesidir. Enerji yatırımları bakımından oldukça önemli bir proje olmakla beraber, petrol ürünleri üretim ve ithalatında ülkemizin önde gelen kurumlarından bir tanesidir. Star Rafineri bünyesinde petrokimya sektörü için önemli hammaddeler ve dizel, jet yakıtı, LPG ve petrokok gibi petrol ürünlerinin üretimi gerçekleştirilmektedir. Star Rafineri insan kaynakları tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızın devamında yer almaktadır.

Star Rafineri Güncel İş İlanları 2021

Star Rafineri üretimde sürdürülebilirliğin önemine büyük önem veren bir kurumdur. Rafineri üretim kalitesinin artırılması, sürekliliği ve personel eksikliğinin giderilmesi amacıyla her yıl düzenli olarak revizyona gitmektedir. Bu bağlamda bünyesine personel, işçi, tekniker, teknisyen ve mühendis alımları yapmaktadır. Star Rafineri tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, mühendis alımı, güvenlik görevlisi, engelli personel, temizlik personeli, operatör, halkla ilişkiler uzmanı, eski hükümlü işçi alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu (lisans) adaylar iş başvurusu yapabileceklerdir. İlanlarda bay ve bayan adaylara, deneyimli ve deneyimsiz adaylara göre kadrolarda yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Star Rafineri İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Star Rafineri tarafından yayınlanan güncel iş ilanları ve personel alımı duyuruları elemanuzman.com sitemiz üzerinden en hızlı şekilde yayımlanmakta ve sizlere ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda kurum tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına oluşturulmuş iş başvurusu formu bulunmaktadır. Star Rafineri İnsan Kaynakları tarafından hazırlanmış olan bu iş başvuru formuna aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Star rafineri güncel iş ilanlarını takip etmek ve size uygun bir açık iş pozisyonu yer alıyorsa hesap oluşturup “profilim” sekmesi üzerinden özğeçmiş oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Kurum insan kaynakları tarafından incelenen CV’lerden başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacak olup firma bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Star Rafineri iş ilanları ve işe alım süreci hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Konu hakkındaki soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz.

Star Rafineri İş İlanları ve İş Başvurusu Yapmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Star Rafineri A.Ş Nerede. Hangi Şehirde?

2 Comments

 1. Görkem

  17 Temmuz 2019 at 19:20

  İş başvurusu sv doldurma sitenizde hata var, onu düzeltinde iş başvurusu yapalım

  Reply

 2. Görkem

  17 Temmuz 2019 at 19:22

  Üniverste bilgilerini doldurmak zorunda bırakmışsınız lise mezunuyum üniverste bilgileri olmadan sv yi kabul etmiyor

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…