Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri Starbucks Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Starbucks Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

3,528
Starbucks

Starbucks, ABD’de kurulmuş olan dünyanın en büyük kahve dükkanları zincirlerinden bir tanesidir. İlk Starbucks mağazası 1971 yılında açılmıştır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Starbucks günümüzde 65 farklı ülkede 22 bini aşkın mağazası ve 30 bini aşkın çalışanı ile hizmet vermektedir. Peki Starbucks mağazaları saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Starbucks çalışma saatleri, mesai saatleri ile açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Starbucks Çalışma Saatleri 2021

Starbucks mağazaları genel itibariyle sabah saat 7:30’da açılmakta ve akşam saat 23:00’de kapanmaktadır. Ancak bazı mağazalarının çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir. Bu sebepten dolayı hangi mağazanın saat kaçta açıldığını veya kaçta kapandığını öğrenmek için BURADAN Starbucks resmi internet adresi üzerinde yer alan mağazalarım kısmına giriş yapmamız gerekmektedir. Arama bölümüne yani “konum girin” kısmına istediğiniz mağazayı yazdığınız takdirde ilgili mağazanın açılış ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Starbucks, hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Starbucks Saat Kaçta Açılıyor : Starbucks mağazaları genellikle saat 7:30’da açılsa da, mağazaların açılış saati farklılık gösterebilmektedir.

Starbucks Saat Kaçta Kapanıyor : Starbucks mağazaları genel itibariyle 23:00’de kapanmaktadır. Ancak bazı işlek yerlerde bu kapanış saati gece 02:00’yi bulabilmektedir.

Starbucks Hafta Sonu Açık Mı : Starbucks hafta sonu da yine aynı hafta içi gibi mesai saatleri içinde hizmet verir.

Starbucks Bayramda Açık Mı : Starbucks, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 23 Ekim, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açık durumda bulunmaktadır.

Starbucks Gece Açık Mı : Bazı şubeler 24 saat açık, sabaha kadar açık durumda tutulmaktadır. Bu şubeleri de yine yukarıda vermiş olduğumuz arama bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Starbucks Mesai Saatleri : Starbucks mesai saati günde 8 saat olarak belirtilmiştir. Ayrıca bu sürenin yarım saati de yemek molasıdır. Hafta da bir kez izin ve yılınızı doldurmanız durumun da,bir çok firma da olduğu gibi yıllık 14+2 izin kullanma hakkınız bulunmaktadır.

Kurumların ve Özel Firmaların Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri için TIKLAYIN!

Bu yazımızda Starbucks mağazalarının açılış saatleri ve kapanış saatleri yani çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri ile alakalı konumuza hoş geldiniz. Konumuz içeriğinde …