Ana Sayfa Şehirler Edirne Süloğlu Belediyesi Başkanlığı İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Süloğlu Belediyesi Başkanlığı İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Edirne ilinde bulunan Süloğlu Belediyesi işçi alımı yapacağını açıkladı. Süloğlu Belediyesi temizlik işçisi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları haberimiz devamında yer almaktadır.

Temizlik işçisi

Edirne ilimizde yer alan Süloğlu Belediye Başkanlığı yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı. Süloğlu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında temizlik işçisi alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 8 işçi istihdam edilecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi ilan bilgilerine haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Süloğlu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Bu talep Türkiye İş Kurumu Edirne Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve Süloğlu Belediye başkanlığının yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı noter huzurunda çekilmek üzere kura listesine dahil edilecektir. Kura çekimi 03.01.2017 günü Süloğlu Belediye Başkanlığı toplantı salonunda 09:00-18:00 saatleri arasında noter huzurunda yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Çalışma Adresi : MERKEZ MAH /SÜLOĞLU

Süloğlu Belediyesi tarafından yayınlanan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

EDİRNE İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Edirne için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Edirne için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Trakya Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Trakya Üniversite Hastanesi ; 1974 yılında İstanbul Üniversitesine bağlı olarak “Edirne Tı…