Ana Sayfa Şehirler Afyonkarahisar Sülün Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapacak

Sülün Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapacak

83
İşçi alımı

Afyonkarahisar ilimizde yer alan Sülün Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Sülün Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim mezunu beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 2 işçi istihdam edilecek olup, ilana başvuru yapan adaylar için 19 Ocak 2017 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında kura çekimi yapılacaktır. Adaylar ilana 16 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir.  Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Sülün Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Çalışma Adresi : SÜLÜN KASABASI / AFYONKARAHİSAR MERKEZ

Sülün Belediyesi beden işçisi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Büyükkalecik Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Afyonkarahisar ilimizde yer alan Büyükkalecik Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile person…