Ana Sayfa Kamu Kurumları Sütçüler Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Sütçüler Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

3,484
Devlet Hastanesi

Sütçüler Devlet Hastanesi; Antalya ve Isparta illerimizde bulunan sütçüler devlet hastaneleri bulundukları illerin önemli sağlık merkezleri arasında yer almaktalar. Yapılan yeni yatırımlar kapsamında hastane içinde açılan yeni birimlere her yıl çok sayıda personel alımı yapılmakta. Hastane tarafından açıklanan duyurularda personel açığını kapatmak adına alım yapılacağı belirtilmiştir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve personel alımına dair diğer başvuru detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sütçüler Devlet Hastanesi Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Sütçüler Devlet Hastanesi yeni binasında görevlendirmek üzere yakın zamanda çok sayıda personel, eleman, işçi alımı gerçekleştirecek. Sütçüler Devlet Hastanesi personel alımı, eleman alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik alımı, şoför alımı, teknik birim elemanı alımı ne zaman yapacak, başvurular nasıl yapılacak, alım yapılacak olan personellerde aranılan iş başvurusu şartları neler?

Alım Yapılacak Personellerde Aranılan Şartlar Neler;

 • T.C. Vatandaşı olmak
 • 18 Yaşını bitirmiş olmak
 • Herhangi bir şuçtan hüküm giymemiş olmak
 • Askerlik hizmetini yapmış veya 2 yıl tecilli olmak
 • Başvuracağı bölüm için belirtilen eğitim şartlarını taşıyor olmak
 • Vardiyali sistemde çalışmayı kabul etmek başlıca aranılan başvuru şartları arasında yer almakta.

Sütçüler Devlet Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

Sütçüler Devlet Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, daimi işçi alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı, araç şoförü alımı, hemşire alımı, ebe alımı, temizlik personeli alımı, tıbbi sekreter alımı, güvenlik görevlisi alımı, teknik birim elemanı alımı, kayıt kabul personeli, hasta bakıcı, bilgi işlem personeli, ambulans şoförü alımı, morg görevlisi, hasta kabul personeli, att alımı, paramedik alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Sütçüler Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sütçüler Devlet Hastanesine iş başvurusu formu doldurmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi hastane bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Sütçüler Devlet Hastanesi iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp hastanede çalışmak istediğiniz birimin personel işlerine elden teslim edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları hastanenin personel işleri birimi tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Eğer başvurunuzu doğrudan Hastane personel işleri birimi üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Sitemiz üzerinden hastanenin güncel alımlarını takip edebilir veya aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alım varmı yokmu öğrenip iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Antalya Kepez Sütçüler Devlet Hastanesi İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Isparta Sütçüler Devlet Hastanesi İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Sütçüler Devlet Hastanesine İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

8 Comments

 1. Gul

  24 Ekim 2020 at 22:44

  Titiz Temiz Işine Önem Veren Biriyim ihtiyacım var bu ise

  Reply

 2. Sinan atabey

  9 Nisan 2021 at 01:13

  Ise ihtiyacimvar var zordurumdayim yardimci olursaniz sevinirim05387262629

  Reply

 3. Ebru

  14 Ocak 2022 at 00:05

  30 yaşındayım güvenilir kararlı hasta kabul iky sertşfşkam bulunmaktadır gerş dönüş yaparsanız sevinirim

  Reply

 4. Fatih

  21 Mart 2022 at 01:16

  Slm ben 22 senedir ameliyathane personeli olarak çalışmaktayım son 10 yılım personel sorumlusu olarak çalışıyorum ama burda iş bulamazsam burdanda tasinacagim lütfen bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  Reply

 5. HÜSEYİN

  13 Mart 2023 at 14:17

  şoförlük için src-2src-4 ve ilkyardım belgelerine sahibim

  Reply

 6. Mehmet

  18 Kasım 2023 at 19:36

  İşe ihtiyacım var su ve eletirik teknikeriyim şöförlüğümde var

  Reply

 7. Fatih

  14 Aralık 2023 at 16:06

  Hastane mutfağında çalişmak istiyorum

  Reply

 8. Hatice

  16 Aralık 2023 at 18:21

  İş arıyorum temizlik

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…