Ana Sayfa Kamu Kurumları SYDV Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

SYDV Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1,350
SYDV

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı‘nın en büyük görevi gerek yurt çapında sürdürdüğü yardım faaliyetleri ile sosyal güvencesi olmayan yoksul, kimsesiz, muhtaç vatandaşlarımıza gerekse istihdam odaklı mesleki eğitim ve proje destekleri ile işsiz, eğitimsiz vatandaşlarımıza ilişkin devletin sosyal sorumluluklarını yerine getirmektedir. Bu kapsamda Türkiye genelinde faaliyet gösteren vakıflara her yıl çok sayıda personel, eleman alımı yapmaktadır.

  • Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Maaşları ne kadar TIKLAYIN
  • Türkiye geneli kamu kurumları güncel personel alım duyuruları için TIKLAYIN

SYDV Personel ve Memur Alımı İlanları 2021

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı – SYDV Türkiye genelinde çeşitli il ve ilçeler üzerinden çok sayıda personel alım ilanları yayınlamaktadır. Kurum tarafından yayınlanan ilanlara başvuruda bulunmak için gereken şartları ve nasıl başvuruda bulunabilirim sorularının yanıtlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz..

SYDV İş İlanlarına Başvuru Genel Şartları Nelerdir?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalışmak isteyen adaylarda aranan en önemli şartların başında;

  • Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren, İktisadi ve İdari Bilimlerin bölümleri, Fen Edebiyat Fakülteleri ile diğer fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler, İletişim, bölümlerinin birisinden mezun olmak.
  • İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde kurum tarafından belirlenmiş puanı almış olmak.
  • Sosyal iletişim becerisine sahip olmak,
  • Başlangıç seviyesinde bilgisayar bilgisine sahip olmak. ( Sertifika Tercih Sebebi )
  • Word, excel ve powerpoint vb. office programlarını aktif olarak kullanabilmek.
  • Başvuran adayların B sınıfı sürücü belgesinin olması, aktif araç kullanabiliyor olması tercih sebebidir.
  • Adayların vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalılar.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde;  Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, Büro Görevlisi gibi personel alım duyuruları yer almaktadır. İlanlarda ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

SYDV İlanlarına Nasıl Başvuruda Bulunabilirim?

Kurum tarafından yayınlanan ilanlara başvuruda bulunmak için İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanları takip edebilir, ilgili illerin valiliklerinde yer alan SYDV bölümlerine yada kurumun resmi internet sitesi üzerindeki iş başvuru formunu doldurarak Türkiye genelindeki SYDV kurumlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

SYDV Personel Alımı İş Başvurusu Formu için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere SYDV – Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı iş başvuruları ve işe alım süreci hakkında bilgilendirmede bulunduk. Konu ile ilgili soru, sorun ve görüşlerinizi bizlere yorum bölümünden dile getirebilir ayrıca facebook sayfamızı ( ElemanUzman ) beğenerek kamu ve özel sektörden en son personel – eleman alım duyurularını takip edebilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…