Ana Sayfa Özel Şirketler Taç Tekstil İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Taç Tekstil İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1,079
Taç tekstil iş ilanları

Taç Tekstil Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

TAÇ, 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Zorlu Holding bünyesinde bulunan ev tekstil markasıdır. Şirketin temeli 1950’li senelerde Denizli ilinde atılmıştır. 1997 yılına kadar iç piyasada faaliyetlerine devam eden TAÇ, bu tarihte Zorluteks Tekstil Tesislerinin kurulması ile üretim kapasitesini arttırdı ve ihracata başladı. TAÇ günümüzde sadece ülkemizde değil aynı zamanda Avrupa’da da en büyük ev tekstil markalarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. TAÇ ülkemizde 500’den fazla mağazaya sahiptir. TAÇ insan kaynakları yapmış olduğu açıklamada 2021 yılında da büyüme hedefleri doğrultusunda yeni yatırımlar ve çalışmalar yapacaklarını açıklamıştır. TAÇ bu çalışmaların bir ayağı olarak da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır. TAÇ perde, Taç nevresim açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu haberimiz devamında yer almaktadır.

Taç Tekstil Güncel İş İlanları 2021

Taç tekstil büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Bu kapsamda 2021 yılında mağazalarına ve fabrikasına personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır. Taç tekstil, ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu çok sayıda kişinin iş başvurusu yapabileceği kadrolar yer almaktadır. Taç Tekstil iş ilanları içinde mağaza satış yöneticisi, perde montaj elemanı, satış temsilcisi, iç denetim görevlisi, tekstil mühendisi, kimya mühendisi, marka lisans temsilcisi gibi sayısız pozisyonda alımlar gerçekleştirecek. Taç iş ilanları içinde ayrıca stajyer alımı, engelli personel alımı ve eski hükümlü işçi alımları da yer alacak. Peki bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Taç Tekstil İş Başvurusu 2021

Taç tekstil iş ilanları, Zorlu Grubu iş ilanları bünyesinde yayınlanmaktadır. Taç insan kaynakları buraya yapacak olduğunuz başvuruları detaylı bir şekilde incelemekte ve markayı yukarılara taşıyacak, kariyer hedefi olan kişileri bünyesine katmak için çalışmaktadır. Sizler de aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Taç tekstil bünyesinde verilmiş olan iş ilanlarını görebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Taç Tekstil İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://www.zorlukariyer.com/is-ilanlari”]TIKLAYIN[/link]

2 Comments

 1. Kübra

  14 Kasım 2021 at 01:12

  Kendimce bizat ihracat firmalarinda çalışan ve tecrübesini almış bir işçiyi m

  Reply

 2. Kübra

  14 Kasım 2021 at 01:13

  İhracat ve teksil işinden tecrübesini almış bir bayanım bna acilen ulaşmanizi isyeekm

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…