Ana Sayfa Özel Şirketler Tahtakale Spot Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Tahtakale Spot Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

784
Tahtakale Spot Alışveriş Merkezi

Tahtakale Spot, Antalya ilinde Sedat Cengiz tarafından kurulmuş olan bir perakende satış mağazası zinciridir. Kurulmuş olduğu günden bu yana hızlı bir büyüme göstermiş olan Tahtakale Alışveriş Merkezi günümüzde 80 ‘in üzerinde mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Tahtakale Spot şubelerinde; gıda, manav, et, şarküteri, balık, pastane ve unlu mamuller, sıcak ekmek ve yufka, giyim, ayakkabı, hırdavat, anahtar, su tesisat malzemeleri, boya, elektrik, elektronik, beyaz eşya, kozmetik, züccaciye, kırtasiye, oyuncak, bijuteri ve hediyelik eşya olmak üzere 50 bine yakın ürün satılmaktadır.

Tahtakale Spot Personel Eleman Alımı 2021

Tahtakale Spot her sene yeni mağazalar açarak büyümesini sürdürmektedir. Çok sayıda kişiye istihdam yaratan ülkemizin önde gelen mağaza zincirlerinden bir tanesi olmayı başarmış Tahtakale Spot, 2021 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Tahtakale Spot açık pozisyonları ile güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait başvuru formu, başvuru şartları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Tahtakale Spot Güncel İş İlanları 2021

Şu anda Antalya, Burdur, Muğla gibi illerimizde faaliyet gösteren Tahtakale Spot yeni illerde yeni mağazalar açacağını açıkladı. Bu mağazalara ve mevcut mağazalarına şirketin marka değerini yükseltecek çok sayıda personel alımı yapılacağı da belirtildi. Tahtakale Spot, şoför, ızgara ustası, market reyon görevlisi, gıda reyon görevlisi, hırdavat reyonu görevlisi, züccaciye reyonu görevlisi, kasap, temizlik işçisi, mağaza müdür yardımcısı, mağaza müdürü, servis şoförü, kasiyer, dijital baskı operatörü, grafiker gibi çok sayıda eleman alımı gerçekleştiriyor. Bu ilanlara aşağıda belirttiğimiz üzere iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tahtakale Spot İş Başvurusu 2021

Tahtakale Spot yıllardır süregelen düzenli büyümesinin bünyesinde istihdam ettiği personellerine borçlu olduğunun bilincindedir. Bu sebepten kadrosuna alacak olduğu her personeli de titizlikle seçmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu ile Tahtakale Spot bünyesinde çalışmak isteyen bireylerin başvurularını toplamakta ve bu başvurular insan kaynakları departmanı tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulmaktadır. Bu sebepten dolayı aşağıda yer alan formu doldururken doğru bilgiler vermeli ve alanları titizlikle doldurmalısınız.

Tahtakale Spot İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.tahtakalespot.com.tr/isbasvuru”]TIKLAYIN[/link]

4 Comments

 1. Tuğba çiftçi

  9 Ocak 2017 at 01:34

  Züccaciye reyon görevlisi ve kasiyerlik tecrübem var eğer görevli alıyorsanız işinize talibim

  Reply

 2. Tuğba çiftçi

  9 Ocak 2017 at 01:37

  26 yaşındayım düzenli iş arıyorum kasiyerlik reyon sorumlusu satış işleri gibi iş arıyorum yardımcı olusanız sevinirim

  Reply

 3. Mahsun kaya

  26 Mart 2017 at 21:36

  25 yaşındayım düzenli bir insanım kendime iş arıyorum yardımcı ulursanız çok sevinirim SAYGILAR

  Reply

 4. ZUHAL

  2 Şubat 2020 at 13:33

  Market alanında 6 yıl tecrübem var.Reyon kasiyer ve mağaza müdurlüğü yaptım.Antalyaya yeni geldim.Acil işe ihtiyacim var.Yardımcı okursanız sevinirim..Önlisans mezunuyum.Ehliyetim var aktif araç kullanıyorum.Ön muhasebe ve sekreterlik deneyimim arasinda.

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…