Ana Sayfa Şehirler Sakarya Tank Palet Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu

Tank Palet Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu

Tank Palet Fabrikası yani 1. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacak. Tank Palet Fabrikası iş ilanları, iş başvurusu, iş imkanları, iş talep formu, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri haberimiz devamında.

Tank Palet Fabrikası iş ilanları

Birinci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı ya da Tank Palet Fabrikası, Sakarya ilimizin Arifiye ilçesinde bulunan askeri fabrika komutanlığıdır. Fırtına obüsü ve 9. Kulesiyle bilinmektedir. Tank Palet Fabrikasında çok sayıda işçi, memur, personel ve eleman çalışmaktadır ve bu kişilerin başında çeşitli subaylar bulunmaktadır. Tank Palet Fabrikası 2018 yılında çok sayıda işçi alımı, memur alımı, personel alımı ve eleman alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Yazımız devamında Tank Palet Fabrikası iş ilanları, iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Tank Palet Fabrikası İş İlanları 2018

Tank Palet Fabrikası 1973 yılından bu yana faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Bünyesinde 1200’ü aşkın personel barındıran 1. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı, 2018 yılında da bu personele yenilerinin ekleneceğini açıklamıştır. Tank Palet Fabrikası bu kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacaktır.

Tank Palet Fabrikası tarafından yayınlanacak olan iş ilanları içinde tornacı, lastik teknikeri, dökümcü, oto boyacısı, kaynakçı, elektronik teknisyeni, elektrik teknisyeni, bilgisayar işletmeni gibi çok sayıda bay ve bayan, ilköğretim, lise, ortaokul, ön lisans ve üniversite mezunu eleman alacaktır. Peki bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Tank Palet Fabrikası İş Başvurusu 2018

Tank Palet Fabrikası tarafından yayınlanacak olan tüm iş ilanları www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde ve İŞKUR üzerinde yayınlanmaktadır. İlanlar henüz yayınlanmaya başlanmadı. Kuruluş, personel alımı için ilan yayınladığında iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi tüm ilan detayları sitemiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapabilmek için sosyal ağlardan bizleri takip etmelisiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

SAKARYA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Sakarya ili için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinde özel açtığımız Sakarya Güncel İş İlanları adlı gruptan yayınlanacaktır. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Sakarya Güncel İş İlanları grubumuza katılın. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook grubumuzdan sorabilirsiniz.

DİĞER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

2 Comments

 1. hacıyusuf gümüşhan

  18 Eylül 2017 at 12:53

  dışardan lise okuyorum elektirik bolumu iş arıyorum

  Reply

 2. Ergün

  1 Nisan 2018 at 15:04

  30 yildan beri yurt disinda yasiyo rum 25 yil metal firma sinda calisiyorum
  Laser makinalinda cok bilgim var metalin her türlüsunu biliyorum
  Su an büyük bir firmada Formen olarak calismaktayim sakarya tank Palette calismak isterim

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir