Ana Sayfa Kamu Kurumları Tegv – Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı İş İlanları ve İş Başvurusu

Tegv – Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı İş İlanları ve İş Başvurusu

272
TEGV

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ; başta Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimi ile “devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak” amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde kurulmuştur.

İlköğretim çağındaki çocuklara “okul dışı eğitim desteği” vermeye odaklanan TEGV, yıllar içinde Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olmuştur. TEGV kurulduğu günden bu yana 7.000’in üzerinde kurumsal bağışçı, 650 binin üzerinde bireysel bağışçı, 151 milyon dolar nakit kaynak, on binlerce gönüllü, 2,5 milyonu aşkın çocuğa eğitim desteği vermiştir. TEGV’in 31 ilde 10 Eğitim Parkı, 38 Öğrenim Birimi, 24 Ateşböceği Öğrenim Birimi olmak üzere toplam 72 etkinlik noktası yer almaktadır.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Personel Eleman Alımı 2021

Yazımızda bulunan Tegv – Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı  İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Vakıf insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı CV’niz, Vakıf yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç, olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı İş İlanları 2021

Vakıf tarafından türkiye geneli yapılacak olan alımlar için yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Büro Elemanı, Temizlik Görevlisi, Muhasebe Elemanı,Bilgisayar Yazılım Elemanı , Halkla İlişkiler Elemanı, Sosyolog, Çocuk Gelişimcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır.  Bu kapsamda eleman ihtiyacını karşılamak adına Vakif olarak Türkiye geneli ” Genel Başvuru ” toplanmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

TEGV İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Vakıf bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra vakıfın insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Tegv – Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Tegv – Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

Tegv – Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı İş Başvuru Formu Doldurmak İçinTIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…