Ana Sayfa Özel Şirketler Tekfen Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

Tekfen Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

Tekfen Holding çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı, mühendis alımı yapıyor. Tekfen Holding insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu ve iş başvurusu detayları haberimizde.

Tekfen Holding

Tekfen Holding 1956 yılında üç genç girişimci tarafından kurulmuş olan bir firmadır. Günümüzde inşaat sektörüne ek olarak, tarım, sigorta, gayrimenkul, endüstri ve turizm alanlarındada hizmet vermekte olan firma Tekfen İnşaat, Tekfen Sigorta, Tekfen Gayrimenkul, Tekfen Endüstri, Tekfen Turizm ve Tekfen Tanap şirketler grubunuda bünyesinde barındırmaktadır. Aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı iş ortaklıkları ile yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Tekfen Holding büyüme hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda her yıl yurt içi ve yurt dışı projeleri için çok sayıda personel alımı, eleman alımı, mühendis alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Tekfen Personel Eleman Mühendis İşçi Alımı 2020

Farklı sektörlerde hizmet veren Tekfen Holding bünyesinde 30 binden fazla insan çalışmaktadır. Tekfen inşaat bünyesinde devam eden yurt içi ve yurt dışı inşaat projeleri kapsamında çok sayıda elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Hali hazırda devam eden Azerbaycan, Katar, Kazakistan, Fas ve Suudi Arabistan olmak üzere dünyanın bir çok bölgesindeki inşaat projeleri için Tekfen inşaat yurt dışı işçi alımı yapmaktadır. Tekfen, inşaat sektöründe yurt dışında çalışmak isteyen kişilerin en fazla tercih ettiği firmalardan birtanesidir.

Tekfen İnşaat Güncel İş İlanları 2020

Tekfen İnşaat bünyesinde yayınlanmakta olan yurt içi ve yurt dışı iş ilanları 2020 içinde; personel, eleman, işçi, mühendis alımı, tekniker, teknisyen, harita mühendisi, elektrik mühendisi, elektrik ustası, kamyon şoförü, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, depo elemanı, enerji sektörü elemanları, inşaat sektörü elemanları, gıda sektörü elemanları, turizm sektörü elemanları, sigorta ve gayrimenkul danışmanları gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tekfen İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tekfen Holding yapacak olduğu personel, eleman, mühendis ve işçi alımlarını grup şirketlerinin web siteleri üzerinden yapmaktadır. Tekfen Holding, Tekfen İnşaat, Tekfen Tanap ve Tekfen İmalat firmalarına İş Başvurusu Yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi firma bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Tekfen iş başvurusu formu 2020 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp İnsan Kaynakları birimine elden teslim edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan firma insan kaynakları üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Aşağıdaki bağlantı üzerinden başvuru cv’nizi online olarak firmaya ileterek iş başvurusu yapabilirsiniz. Tekfen Holding sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da çalışmaktadır. Cv’nizi ingilizce ve türkçe olarak iki şekilde hazırlamanızın, işe alım sürecinde sizi bir adım öne çıkaracağını unutmayınız.

Tekfen İnşaat İş Başvurusu Formu 2020  TIKLAYIN

Tekfen İmalat İş Başvurusu Formu 2020 TIKLAYIN

Tekfen Mühendislik İş Başvurusu Formu 2020 TIKLAYIN

Tekfen Gayrimenkul İş Başvurusu Formu 2020 TIKLAYIN

Bu yazımızda Tekfen Holding iş ilanları ve işe alım süreci konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

  • 5
    Shares

YURT DIŞI İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Yurt Dışı için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Yurt Dışı için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. Rıza Yiğit

    26 Aralık 2019 at 20:25

    Tekfen inşaat ailesinden biri olmak istiyorum

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir