Ana Sayfa Kamu Kurumları Tekirdağ Marmaraereğlisi Belediyesi 20 Personel Alacak

Tekirdağ Marmaraereğlisi Belediyesi 20 Personel Alacak

Tekirdağ Marmaraereğlisi Belediyesi büro personeli, temizlik görevlisi ve şoför alımı yapacağını açıkladı. İlana başvuru şartları, tarihleri, başvuru formu ve iş talep formu detayları haberimizde.

Marmaraereğlisi Belediyesi

Tekirdağ ilimizde yer almakta olan Marmaraereğlisi Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi, kadrolu Büro Personeli, Temizlik İşçisi ve Şoför alımı yapılacağı belirtildi. İlan kapsamında 20 personel alımı yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar ilana 29.05.2019 – 10.06.2019 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabilicekler. Marmaraereğlisi Belediyesi’nde görev almak isteyen kişilerde aranılan başvuru şartları, başvuru belgeleri ve müracat detaylarını yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Marmaraereğlisi Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Başvuru Tarihleri Görüşme Tarihleri  Personel Sayısı
29.05.2019 – 10.06.2019 11.06.2019 – 09:00 Büro Personeli – 3 Kişi
29.05.2019 – 10.06.2019 11.06.2019 – 09:00 Temizlik Personeli – 9 Kişi
29.05.2019 – 10.06.2019 11.06.2019 – 09:00 Şoför – 8 Kişi

Marmaraereğlisi Belediyesi İş Başvurusu 2019

Başvuru İçin Gerekli Belgeler: Başvuruda bulunacak adaylardan; Nüfus cüzdan fotokopisi, Adli sicil kaydı, Çalışmasına engel olmadığına dair sağlık raporu belgeleri istenmektedir.

İlana Müracaat Şartları: İlana başvuruda bulunmayı düşünen kişilerden istenilen müracaat şartları: T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak, Askerlik ile ilişiği bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli, yaşlılık ve malüllük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır. Adaylarda herhangi bir deneyim süresi aranmamaktadır.

  • Başvuru Adresi: Marmaraereğlisi Belediyesi / TEKİRDAĞ
  • İrtibat Kişisi: Hikmet ATA – 0 828 613 12 50

Tekirdağ ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

TEKİRDAĞ İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Tekirdağ için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Tekirdağ için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

One Comment

  1. Serdar ERGÜN

    20 Temmuz 2019 at 20:54

    1989 Mezunu Jandarma Astsubayı olarak ilk görev yerim Tekirdağ Muratlı İlçe Jandarma Merkez Jandarma Karakol Komutan Yardımcılığıydı. Tekirdağ’ı unutamadım. Belediyenizde büro elemanı veya sahada görev yapmak istiyorum. Saygılarımla Arz ederim.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…