Ana Sayfa Kamu Kurumları Tekirdağ Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

4,243
Şehir Hastanesi

Türkiye’nin trakya bölgesinde yer alan Tekirdağ ilinde yapılan Tekirdağ Şehir Hastanesi 13 Kasım itibari ile Cumhurbaşkanı tarafından faaliyete açıldı. Şu anda bölgenin en büyük ve en gelişmiş sağlık kurumu olarak yer almakta. Yapım aşamasında ve faaliyete geçtiği kasım ayı ile beraber, bölge insanına kaliteli sağlık hizmeti sunmanın yanı sıra, bünyesinde yarattığı iş imkanları ilede oldukça büyük bir öneme sahip. Tekirdağ Şehir Hastanesi ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmakta. Tekirdağ Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulabilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş İlanları 2021

Tekirdağ Şehir Hastanesi oldukça büyük yatırımlar yapılarak hayata geçirilmiş büyük bir proje. Faaliyete geçtiği andan itibaren bir çok insana yeni iş imkanları sunmanın yanında sağlık alanında yapılan önemli bir yatırım olduğunuda unutmamak gerekir. Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne belirli aralıklarla çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya ise devam ediliyor. Sizler için bu alımları takip ediyoruz ve en kısa sürede sizlerle paylaşıyoruz.

Şehir Hastaneleri Personel Alımlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek için TIKLAYIN

Tekirdağ Şehir Hastanesi Personel Alımı 2021

Tekirdağ Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; iş güvenliği uzmanı, avukat, anestezi uzmanı, acil tıp teknisyeni, ATT, fizyoterapist, hemşire, doktor, diyetisyen, özel güvenlik görevlisi, hasta kabul elemanı, mühendis, tıbbi sekreter, şoför, temizlik işçisi, temizlik görevlisi, sağlıkçı, ambulans şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tekirdağ Şehir Hastanesi’nde çalışacak olan personellerin bir çoğu kapanacak olan hastanelerden sağlanacak. Bunların dışında kalan kadro ve pozisyonlara ise başvurular İŞKUR üzerinden alınmaktadır. İŞKUR il veya ilçe müdürlüklerine müracaat ederek iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları yapacak olduğunuz iş başvurularını detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Tüm bu iş ilanları yayınlandığında aynı zamanda www.elemanuzman.com üzerinde de paylaşacağız. Bu sebepten ilanları kaçırmamak adına sosyal mecralardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Tekirdağ Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

3 Comments

 1. Nilay

  26 Kasım 2020 at 14:41

  hastane ye nasıl. başvuru yapabilirim

  Reply

 2. Onur

  6 Mart 2021 at 23:27

  40 yasindayim.daha önce özel bir hastanede temizlikçi olarak calistim.SuAn işsizim.basvuruda bulunmak istiyorum.5432719824

  Reply

 3. CENGİZ EMİR GÜLER

  29 Mart 2021 at 11:16

  RADYOLOJİ TEKNİKERİ YENİ MEZUNUM TEKİRDAĞ ŞEHİR HASTANESİNE NASIL BAŞ VURA BİLİRİM

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…