Ana Sayfa Kamu Kurumları TEMSAN Personel Alımı ve İş Başvurusu

TEMSAN Personel Alımı ve İş Başvurusu

583
TEMSAN

Temsan Personel Eleman İşçi Alımı 2021

TEMSAN diğer adıyla Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü devlet ve bağlı bulunduğu bakanlık ile birlikte başarılı bir şekilde hareket eden; enerji ve makine ekipman sektöründe yerli üretimin artırılması, ülkemizde üretilmeyen ve yurtdışından ithal edilen ürünlerin üretimlerinin Türkiye’de üretilerek istihdamın ve teknik bilginin arttırılması üzerine faaliyet göstermektedir.

Faaliyet alanları arasında Hidroelektirik Santralleri, Termik Santraller, Güneş Enerjisi Santralleri, Rüzgar Enerjisi Santralleri, Mobil Elektirik Santralleri ve bir çok sektör bulunmaktadır. Bütün bu alanlarda binlerce personel ve mühendis istihdam etmektedir. Her yıl düzenli olarak alım gerçekleştiren firma ilanlarına sitemiz üzerinden ve facebook sayfamızı takip ederek ulaşabilirsiniz.

TEMSAN Güncel iş ilanları 2021

Firma insan kaynakları tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Muhasebe Elemanı, Sürekli ve Daimi İşçi Alımı, Vardiyalı Çalışacak Personel Alımı, Mühendis Alımı, Teknisyen ve Tekniker Alımı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

TEMSAN İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Personel alımları ve diğer alımlar, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS) başarılı olanlar arasından seçilmek suretiyle gerçekleştirilmektedir. Alt puan sınırı genellikle 60 olarak belirlensede çoğu zaman 60-70 puan aralığında değişmektedir.

TEMSAN iş başvuruları için Genel Müdürlüğe verilen dilekçeler işe alınmada değerlendirmeye alınmamakta olup daimi işçi alımlarında, özürlü ve eski hükümlü işçi alımlarında, mühendis ,tekniker, teknisyen ve diğer personel alımlarında  Türkiye İş Kurumu internet sitesinin takip edilmesi gerekmektedir. Ayrıca sitemizi ve facebook sayfamızı takip ederek firmanın yapacağı alımlardan en hızlı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

TEMSAN Staj Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Firma bünyesinde staj yapmak isteyen kişiler için başvurular, İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na elden veya posta yoluyla yapılmaktadır. E-Posta yoluyla yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmemektedir. Bu yazımızda TEMSAN iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…