Ana Sayfa Şehirler Giresun Tirebolu Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Tirebolu Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

109
İşçi alımı

Giresun ilimizde bulunan Tirebolu Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Tirebolu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında Telekomat Bakım Sürveyanı alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 24 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Tirebolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Tirebolu Belediyesine daimi işçi alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talep sayısının 3 katından fazla başvuru olması durumunda 30.03.2017 tarihinde Tirebolu Belediyesinde Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Talep kuraya tabi olduğu için şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilecektir. Talebe öncelikli olarak müracaat edenlerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, deneyim, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunca açık iş sayısının üç katı oranında kura sonucu belirlenen kişilere sonraki bir tarihte yazılı veya sözlü sınav yapılması için işverence tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli(daimi)/geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talep, Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. (Tlf : 0 454–214 00 71/ 214 00 91 Faks: 0454 214 00 11, e-posta: [email protected]) detaylı bilgi alınabilir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Telekomat Bakım Sürveyanı 5

Çalışma Adresi : GAZİPAŞA CAD. ÇARŞI MAH. / 28500 TİREBOLU GİRESUN / TÜRKİYE

Tirebolu Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve kura çekimi saati, tarihi ve yeri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Duroğlu Belediyesi İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Giresun ilimizde bulunan Duroğlu Belediyesi işçi alımı yapacağını açıkladı. Duroğlu Beledi…