Ana Sayfa Şehirler Tokat Tokat Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Tokat Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

87
İlkokul Mezunu

Tokat Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Tokat Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında makam şoförü ve gassal alımı yapacaktır. Adaylar ilana 18 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Tokat Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan/noter kura çekilişinden önce talebi veren tokat belediyesine 10/150 sayılı gereği 25 ocak 2017 saat 17:00’ye Tokat belediyesi insan kaynakları ve eğitim müdürlüğüne ibraz etmek zorundadır.

Talebe başvuru yapanlar şartlar bilerek kabul etmiş sayılır. Kendileri ile ilgili bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar noterlikçe çekilişi yapılacak belediyece listeden çıkarılacaktır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı, SMS vb. iletişim araçları ile bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kura çekim yeri 27.01.2017 tarih saat 9,30 tokat 5. noterinde yapılacaktır.

Makam Şoförü Alımı : Teslimi istenen evraklar, ilköğretim diploması ,hafif vasıta ileri sürüş temel eğitim sertifikası, profesyonel sürüş eğitim teknikleri sertifikası, asgari 3 yıl makam şoförlüğü yaptığını resmi kurumlardan vb. kurum kuruluşlardan belgelendirme belge teslimi yapılması hususu ile ilgili ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve 3 sene deneyimli olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir.

Gassal Alımı : Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları, iş sağlığı ve iş güvenliği sertifikası sahibi olmaları ve  KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir.

  • Çalışma Adresi : CUMHURİYET MEYDANI TOKAT BELEDİYESİ / TOKAT MERKEZ
  • İletişim :  2142220 Personel müdürü hüseyin kepenek

Tokat Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Turhal Belediyesi 22 İşçi Alım İlanı

Tokat şehrimizde yer almakta olan Turhal belediyesi bünyesine işçi Alınmasında uygulanacak…