Ana Sayfa Şehirler Ordu Torunlar İnşaat Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Torunlar İnşaat Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Torunlar İnşaat personel alımı, eleman alımı, işçi alımı, inşaat teknikeri alımı, inşaat mühendisi, proje mühendisi alımı ne zaman yapacak? İŞKUR Torunlar İnşaat Firması insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu yazımızda..

Torunlar İnşaat

Torunlar İnşaat Firması; Türkiyenin Ordu ilinde olup, inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. 1997 yılında faaliyetlerine başlayan firma Yusuf TORUn tarafından kurulmuştur.Kuruluş amacımız; Ordu ili, çevre il ve ilçelerde prefabrik beton parke, prefabrik beton bordur, prefabrik beton su oluklar, alt yapı elemanları ve çevre düzenleme işleri gibi projeleri yürütmektir. Torunlar İşşaat tarafından yayımlanmış olan güncel iş ilanları ve iş başvurusu formu detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Torunlar İnşaat Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Firma her geçen gün üretim alanı genişletilmiş ve bugün 100’e yakın ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir. Daha kaliteli ve daha çeşitli ürün üretmek için çalışmalarına devam etmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel sektör ve diğer kuruluşlara çevre düzenlemesi, altyapı çalışmaları, peyzaj işleri konularnda hizmet vermektedir. Bu bağlamda yılın belirli dönemlerinde personel ve işçi alımı yapmaktadır.

Torunlar İnşaat Güncel İş İlanları 2021

Torunlar İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; personel alımı, eleman alımı, işçi alımı, inşaat teknikeri, inşaat mühendisi, kalite kontrol uzmanı, nakliye elemanı,kamyon şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Torunlar İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz kurumun resmi İnternet adresini ve www.elemanuzman.com adresimizin duyurular bölümünü takip etmelidirler. İş ilanları yayınlandığında sitemiz üzerinde iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu yazımızda Torunlar İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Torunlar İnşaat Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formuna Ulaşmak İçin TIKLAYIN

ORDU İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Ordu için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Ordu için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER TORUNLAR İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, torunlar inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan torunlar inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

One Comment

  1. ilhami turkmen

    22 Ekim 2019 at 12:18

    duvar ustasiyim kaldirim parke tasida doşeyebilirim herturlu insaat isinden anlarim firmanizda calismak istiyorum

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…