Ana Sayfa Şehirler Ordu Torunlar İnşaat Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Torunlar İnşaat Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

258
Torunlar İnşaat

Torunlar İnşaat Firması; Türkiyenin Ordu ilinde olup, inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. 1997 yılında faaliyetlerine başlayan firma Yusuf TORUn tarafından kurulmuştur.Kuruluş amacımız; Ordu ili, çevre il ve ilçelerde prefabrik beton parke, prefabrik beton bordur, prefabrik beton su oluklar, alt yapı elemanları ve çevre düzenleme işleri gibi projeleri yürütmektir. Torunlar İşşaat tarafından yayımlanmış olan güncel iş ilanları ve iş başvurusu formu detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Torunlar İnşaat Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Firma her geçen gün üretim alanı genişletilmiş ve bugün 100’e yakın ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir. Daha kaliteli ve daha çeşitli ürün üretmek için çalışmalarına devam etmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel sektör ve diğer kuruluşlara çevre düzenlemesi, altyapı çalışmaları, peyzaj işleri konularnda hizmet vermektedir. Bu bağlamda yılın belirli dönemlerinde personel ve işçi alımı yapmaktadır.

Torunlar İnşaat Güncel İş İlanları 2021

Torunlar İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; personel alımı, eleman alımı, işçi alımı, inşaat teknikeri, inşaat mühendisi, kalite kontrol uzmanı, nakliye elemanı,kamyon şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Torunlar İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz kurumun resmi İnternet adresini ve www.elemanuzman.com adresimizin duyurular bölümünü takip etmelidirler. İş ilanları yayınlandığında sitemiz üzerinde iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu yazımızda Torunlar İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Torunlar İnşaat Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formuna Ulaşmak İçin TIKLAYIN

One Comment

  1. ilhami turkmen

    22 Ekim 2019 at 12:18

    duvar ustasiyim kaldirim parke tasida doşeyebilirim herturlu insaat isinden anlarim firmanizda calismak istiyorum

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…