Ana Sayfa Kamu Kurumları Trabzon Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

Trabzon Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

Trabzon Havalimanı her yıl çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmakta. Trabzon Havalimanı açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru detayları yazımızın devamında...

Trabzon Havalimanı

Trabzon Havalimanı; 1957 yılında hizmete girmiş Türkiye’nin en eski havalimanlarından birisidir. Türkiye’nin denize paralel tek havalimanıdır. Ayrıca şehir merkezine en yakın havalimanları arasında yer almaktadır. Şehir merkezine uzaklığı 6 km’dir. Havalimanına her yıl çok sayıda personel ve eleman alımı yapılmakta. İş başvurusunda bulunmak için detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Trabzon Havalimanı dönemsel olarak yaptığı personel alımlarını ilan vererek duyurmaktadır.İlanlar genellikle havalimanı resmi web sitesinde veya DHMİ web sitesinde yayınlanmaktadır. Bu ilanlarda hangi pozisyona personel alımı yaptığını, kaç adet personel alımı yapılacağı, alım yapılacak personelde aranılan nitelikleri ve nasıl bir iş yaptığınızı tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Güncel İş İlanları 2021

Trabzon Havalimanı tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; Personel Alımı, Eleman Alımı, İşçi Alımı, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Satış ve Ödeme Danışmanı, İnsan Kaynakları Personeli, Bilet Satış Uzmanı, Danışma Personeli, Kargo Takip Personeli, Yolcu Hizmetleri Personeli, Yer Hizmetleri Personeli, Hava Hizmetleri Personeli, Apron Memuru, Lojistik Elemanı, Ofis Personeli, Vize Pasaport İşlemleri Elemanı, Uçak Güvenlik Personeli, Havalimanı içinde faaliyet gösteren Mağazalar için Sorumlular ve Mağaza Personelleri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Trabzon Havalimanı İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Trabzon Havalimanı iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi Trabzon Havalimanı bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Trabzon Havalimanı iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp İnsan Kaynakları birimine elden teslim edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Trabzon Havalimanı üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alımları takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Trabzon Havalimanına İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı ( Facebook ) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

TRABZON İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Trabzon için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Trabzon için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER TRABZON HAVALİMANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, trabzon havalimanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan trabzon havalimanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

One Comment

  1. İbrahim akyıldız

    4 Mayıs 2021 at 11:02

    İş arıyorum işsizim ikitane okul Okuyan çocuk var

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…