Ana Sayfa Şehirler Edirne Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

92
Trakya Üniversitesi

Edirne ilimizde yer alan Trakya Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Trakya Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamında 4 hemşire alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 17 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve diğer ilan detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin B fıkrasına göre Üniversitemiz Hastanesinde istihdam edilmek üzere KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli Hemşire alınacaktır. Adaylarda hemşirelik bölümü lisans mezunu olmalarının dışında aşağıda yer alan başvuru şartları aranmaktadır.

  • 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
  • Nöbet usulü çalışmaya engel halinin bulunmaması,
  • Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

Trakya Üniversitesi İş Başvurusu

Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde;

  •  Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi,
  • 2016 KPSSP3 puanını gösteren belge
  • 1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Başvuru / Beyan formu doldurulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

KPSS (B) grubu puan sıralamasından sonra alınmaya hak kazanan asıl ve yedek adayların isimleri başvuru bitim tarihinden sonraki üç iş günü içerisinde www.trakya.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Asıl kazananlardan süresi içerisinde başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek adaylardan sırasıyla alım yapılacaktır. Alınmaya hak kazanan adaylar 15 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar haklarını kaybederler.

Edirne ilinde yer alan Trakya Üniversitesi tarafından yayınlanan hemşire alımı ilanına dair iş başvuru şartları, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Edirne iline ait diğer iş ilanlarına ulaşmak için ise hemen TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Trakya Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Trakya Üniversite Hastanesi ; 1974 yılında İstanbul Üniversitesine bağlı olarak “Edirne Tı…