Ana Sayfa Kamu Kurumları TÜBİTAK 76 Memur Personel Alımı İlanı

TÜBİTAK 76 Memur Personel Alımı İlanı

123
TÜBİTAK

TÜBİTAK tarafından yayınlanan iş ilanı kapsamında kurum bünyesine farklı şehirlerde ve farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapılacağı ilan edildi. Resmi Gazete’de yayınlanan ilana başvuruların ise Türkiye İş Kurumu üzerinden  yapılacağı belirtildi. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan başvuru şartları ve müracaat detayları yazımızın devamında yer almaktadır.

TÜBİTAK Memur Personel Alımı İlanı 2019

TÜBİTAK tarafından yayınlanan ilanlarda BİLGEM bünyesine 1 Teknik ve Destek Personeli ve 37 AR-GE Personeli (Araştırmacı) alacak. TÜBİTAK BİLGEM ise 23 AR-GE Personeli (Araştırmacı) olmak üzere toplamda 61 personel alınacak.

Yayınlanan diğer iş ilanında TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve İdari Hizmetler Daire Başkanlığı’na toplamda 15 kişilik kadro ile, 3 Teknisyen, 3 İnşaat Ustası, 1 Aşçı, 2 Dağıtıcı, 1 Evrak memuru, 1 Diğer teknisyen ve Teknikerler, 4 teknisyen, olmak üzere 15 kişi alacak. TÜBİTAK her iki ilan ile toplamda 76 personel alımı yapacağını ilan etti.

İlana Başvuru Şartları Neler?

TÜBİTAK iki birimi için toplamda 76 memur personel alımı yapacak olup, adaylarda aranılan başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak ve Devlet Memuru olmasına engel bir suç olmamak, Sorumluluk Sahibi ve dikkatli olmak, Ekip Çalışmasına yatkın olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Son başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak gibi nitelikler aranacak.  Personel alımları Ankara ve Kocaeli illeri için geçerli olacak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Resmi Gazete’de yayınlanmış olan TÜBİTAK iş ilanına adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu (İŞ KUR) üzerinden gerçekleştirecekler.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve İdari Hizmetler Daire Başkanlığı ilanına son başvurular 25 Şubat 2019 olarak belirtilmiştir. TÜBİTAK BİLGEM ilanı için ise son başvuru tarihi 14 Mart 2019 olarak açıklanmıştır.

NOT: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumun resmi  internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr) ve Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayınlanmakta olup, iş başvuruları da İŞKUR’un web sayfası (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden yapılacaktır.

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…