Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri Tudors Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Tudors Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Tudors Mağazaları; Çalışma saatleri, açılış kapanış saatleri, çalışma günleri hangi günler açık kapalı.. Tudors Mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık, hafta sonu bayramda açık mı, kapalı mı?

Tudors Mağazaları

Tudors Mağazaları Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Tudors, mağazacılık sektöründe hizmet veren, 1998 yılında kurulun ve zamanla ülkemizin en büyük markalarından bir tanesi haline gelen bir şirkettir. İlk olarak İstanbul ilimizde mağaza açan Tudors, zamanla ülkemizin her noktasına ulaşmayı başarmıştır. Tudors aynı zamanda KKTC’de ve yurt dışında da mağazalara sahiptir. Günümüz itibariyle 14 farklı ülkede mağazalara sahiptir. Peki Tudors mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Tudors çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Tudors Mağazalarının Çalışma Saatleri 2020

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan Tudors Gömlek mağazaları sabahları saat 10:00’da açılmakta ve akşamları da saat 22:00’de kapanmaktadır. Tudors çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise haberimiz devamında yer almaktadır.

Tudors Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Tudors mağazaları sabahları saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.

Tudors Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Tudors mağazaları akşamları saat 22:00’ye kadar hizmet vermektedir.

Tudors Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Tudors mağazaları hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.

Tudors Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Tudors mağazaları Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda da açıktır. Ancak bayramın ilk günü öğleden sonra açılmaktadır. Bunun dışında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır.

Tudors Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : Tudors çağrı merkezi telefon numarası olan “0850 333 83 77” hafta içi saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında ve Cumartesi günü de saat 09:00 ile 13:00 arasında hizmet verir. Pazar günü çağrı merkezi kapalıdır.

Kurumların ve Özel Firmaların Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri için TIKLAYIN!

Bu yazımızda Tudors çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

  • 2
    Shares

DİĞER MESAİ SAATLERİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, mesai saatleri konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan mesai saatleri duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir