Ana Sayfa Şehirler Tunceli Tunceli Üniversitesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Tunceli Üniversitesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

325
Tunceli Üniversitesi

Tunceli Üniversitesi Rektörlüğü yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Tunceli Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamında ilköğretim mezunu aşçı alımı yapacak. Adaylar ilana 19 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Tunceli Üniversitesi ilköğretim mezunu aşçı alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Tunceli Üniversitesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı İlanı 2016

(Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Yönetmelik ve Munzur Üniversitesi Rektörlüğü Sosyal Tesisleri Kuruluş, Görev ve Çalışma Yönetmeliği) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Kura : Munzur Üniversitesi Rektörlüğü 24 Ekim 2016 tarihinde saat 10:00’da yapılacaktır.

Çalışma Adresi : TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ AKTULUK KAMPÜSÜ 62000 TUNCELİ MERKEZ TUNCELİ / TÜRKİYE

Adayların gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi, pastacı çırağı, aşçı çırağı belgeleri ile iletişim bilgisi, protokol bilgisi sertifikalarına sahip olmaları istenmektedir. Tunceli Üniversitesi ilköğretim mezunu personel alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında merak edilenlere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Tunceli iline ait diğer iş ilanlarına ulaşmak için hemen TIKLAYIN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir