Ana Sayfa Kamu Kurumları Türk Telekom Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Türk Telekom Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

820
Türk Telekom

Türk Telekom Personel Eleman Mühendis Alımı 2021

Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi yani bilinen adıyla Türk Telekom, PTT’nin telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin birbirlerinden ayrılması sonucunda devlet tarafından kurulmuş olan bir şirkettir. 70 binen fazla çalışana sahip olan Türk Telekom ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesidir. Geçtiğimiz yıllarda özelleştirme kapsamında şirketin %55 hissesi Oger Telekom’a devredilmiştir. Türk Telekom, sabit hattan mobil telekomünikasyona, yazılımdan çağrı merkezine kadar oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Türk Telekom’un mevcut durumda 13 milyondan fazla sabit erişim hattı, 8 milyon genişbant, 17 milyon mobil abone ve 2 milyondan fazla da İPTV abonesi bulunmaktadır. Oger Telekom tarafından çoğu hissesi satın alınan Türk Telekom ülkemizdeki mevcut pazar liderliğini korumak ve genişletmek adına oldukça önemli yatırımlara imza atmıştır. Öncelikle alt yapı çalışmalarına önem vermiş ve eksik kadrolarına hizmetlerin aksamadan devam edebilmesi adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmiştir. 2021 yılında da bu hedefler doğrultusunda çalışmalar yapacak olan Türk Telekom, ülkenin birçok noktasında yine personel alımlarına devam edecektir. Haberimizin devamından Türk Telekom güncel iş ilanları, iş fırsatları, açık iş pozisyonları ve bu ilanlara ait iş başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu yer almaktadır.

Türk Telekom İşçi Alımı 2021

Türk Telekom müşterine sunmuş olduğu hizmetlerinin aksamadan devam ettirmek adına 2021 yılında da mevcut personel istihdamına devam ediyor. Özelikle Çorum, Amasya, Ordu, Kırıkkale, Karaman, Giresun, Rize, İzmir, Samsun, Çorum, İstanbul, Ankara, Antalya, Erzurum gibi çok sayıda ilde çeşitli kadro ve pozisyonlarda alımlar gerçekleştirecek. Bireyler ülkemizin en büyük şirketlerinden birisinde çalışma fırsatı yakalayarak, maaş sıkıntısı yaşamamayı ve çalışanlarına vermiş olduğu değerden dolayı haklarının korunmasını amaçlamaktadırlar. Türk Telekom iş ilanlarına oldukça fazla sayıda iş başvurusu yapılmaktadır. Aşağıda bu iş ilanlarını ve bu ilanlara nasıl başvuru yapabileceğinizi bulabilirsiniz.

Türk Telekom Güncel İş İlanları 2021

Türk Telekom tarafından yayınlanmış en son iş ilanları içerisinde vasıfsız, ilköğretim mezunu kimselerin başvuruda bulunabileceği kadro ve pozisyonlar da bulunuyor. Ayrıca part time çalışmak isteyenler için de çeşitli iş fırsatları yine Türk Telekom insan kaynakları tarafından sunulmuş durumda.  Çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli müşteri temsilcisi, tahsilat müşteri temsilcisi, dahiliye uzmanı, faturalama servis yönetimi ve tanımlama uzmanı, Windows sistem uzmanı, kurumsal şebeke operasyonları uzmanı, iş güvenliği ve çevre uzmanı, tv sistem altyapı uzmanı, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi gibi sayısız kadro ve pozisyonda personel alımı için ilanlar yayınlanmış durumda. Bu ilanlara aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu formu sayesinde kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

Türk Telekom İş Başvurusu 2021

Yukarıda vermiş olduğumuz ilanlar Türk Telekom insan kaynakları tarafından yayınlanmış olan güncel iş ilanlarıdır. Türk Telekom tarafından yayınlanmış olan ilanlara göz gezdirerek, her ilan için farklı olan başvuru şartlarını detaylı incelemenizin ardından iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iliniz için size uygun iş ilanı bulunmuyorsa, “Genel Başvuru” kısmından iş başvurusu yapabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları sisteme kayıt edilir ve ilgili kadro ve pozisyonda eleman açığı oluştuğu takdirde değerlendirilir. Başvuruları olumlu sonuçlanan adaylar ise insan kaynakları departmanı tarafından mülakat aşaması için görüşmeye çağrılırlar. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar bir Türk Telekom çalışanı olmaya hak kazanırlar.

Türk Telekom iş başvurusu kendi bireysel web adresi üzerinden değil, çeşitli kariyer portalları üzerinden yapmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş ilanları bağlantısında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda konuyu yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Türk Telekom İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. nezihat kil

    5 Kasım 2017 at 18:59

    merhaba ben samsun atakum.da ikamet etmekteyim lise mezunu yüzde 40 engelli raporluyum engelim sağ el avuç içindedir bilgisayar deneyimim ve sertifikam var tskler

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…