Ana Sayfa Özel Şirketler Turkcell Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Turkcell Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

1,762
Turkcell

Turkcell, 1994 yılında kurulmuş olan teknolojik iletişim operatör şirketidir. Turkcell, Mehmet Emin Karamehmet ve Murat Vargı tarafından kurulmuştur. 36 milyonu aşkın aboneye sahip olan Turkcell, bu alanda ülkemizde lider durumdadır. Bu başarısını devam ettirmek isteyen, ülkemizin en büyük şirketlerinden olan Turkcell 2021 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. Turkcell iş ilanları, açık iş pozisyonları ve iş başvuru formu gibi tüm detaylara haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Turkcell Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Turkcell çalışanlarına büyük önem vermekte ve başarısını onların çalışmalarına borçlu olduğunun bilinci ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizin en köklü ve büyük şirketlerinden bir tanesinde çalışmak, kuşkusuz gelecek planlaması yapan kariyer hedefi olan her birey için doğru bir tercih olacaktır. Peki Turkcell işe alım süreci nasıl işlemektedir? Turkcell iş başvurusu nasıl yapılır?

Turkcell Güncel İş İlanları 2021

Turkcell 2021 yılında çok sayıda müşteri deneyimi uzmanı, engelli çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı, güvenlik görevlisi alımı, müşteri ilişkileri ve satış geliştirme uzmanı, muhasebe uzmanı, süreç yönetimi uzmanı, müşteri temsilcisi, ürün yöneticisi, bilgi güvenliği uzmanı, yönetici asistanı, sistem yöneticisi, insan kaynakları müdürü, yasal takip uzmanı gibi çeşitli kadro ve pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecektir. Bu ilanlarda ilkokul mezunu, lise mezunu adayların da iş başvurusu yapabileceği pozisyonlar bulunmaktadır.

Turkcell İş Başvurusu Nasıl Yapılır 2021

Turkcell işe alım yapmadan önce istihdam edeceği personelin ilgili kadroya uygun olup olmadığını birkaç kez gerçekleştirdiği mülakat, ve insan kaynakları departmanının detaylı araştırması sonucunda tespit etmektedir. Adaylara ilk görüşmede kişilik envanteri uygulanmaktadır. Burada liderlik, iletişim becerileri, analitik düşünme yeteneği, takım çalışmasına yatkınlık gibi çeşitli etkenler incelenir. Tüm süreç boyunca başarılı olan adaylara işin niteliğine göre maaş ve iş teklifinden bulunulmaktadır. Şayet sizde verilmiş olan teklifi olumlu bulursanız imzalar atılır ve bir Turkcell çalışanı olmaya hak kazanırsınız. Turkcell iş başvurusu yapmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Turkcell İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://career012.successfactors.eu/career?company=TCGROUP&career_ns=job_listing_summary&navBarLevel=JOB_SEARCH&site=VjItcmY2YVFFcnJMYWhIb3RmMzhTYU9Ldz09&_s.crb=mQcpPDBtecsSyTD7xk3pXOzVHI8%3d”]TIKLAYIN[/link]

Yukarıda vermiş olduğumuz bağlantıda Turkcell tarafından yayınlanmış olan açık iş pozisyonları görülmektedir. Kendi ilinize ve pozisyona uygun iş ilanını seçmenizin ardından “Eylem Seç” butonuna tıkladıktan sonra “Başvur” diyerek ilana başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca genel başvuru kısmından gerçekleştireceğiniz iş başvuruları, Turkcell insan kaynakları tarafından iş havuzunda biriktirilmektedir. Şayet size uygun bir iş pozisyonunda boşluk bulunursa, yine insan kaynakları yöneticileri kısa zaman içerisinde sizinle iletişime geçerek iş görüşmesi teklifini size ileteceklerdir.  Turkcell güncel iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

One Comment

  1. Umutcan

    3 Kasım 2021 at 15:08

    Türk cell çalışmak istiyorum

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…