Ana Sayfa Şehirler Sinop Türkeli Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Türkeli Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Türkeli Belediyesi yayınladığı iş ilanı ile çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı. Türkeli Belediyesi şoför, iş makineleri operatörü ve beden işçisi alımı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları haberimiz devamındadır.

İşçi alımı

Sinop ilimizde bulunan Türkeli Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Türkeli Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında taksi şoförü, kamyon şoförü, iş makineleri operatörü ve beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 13 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Türkeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il/şube müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. Koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Taksi Şoförü Alımı : Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve 1 sene deneyimlerinin bulunması gerekmektedir. İlan kapsamında 2 işçi alımı yapılacaktır.

Kamyon Şoförü Alımı : Adayların en az 1 senelik deneyimlerinin bulunması ve en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 3 işçi alımı yapılacaktır.

İş Makineleri Operatörü Alımı : Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve 1 sene deneyimlerinin olması şarttır. İlan kapsamında 2 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Beden İşçisi Alımı : Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 6 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

İlana iş başvurusu yapan adaylar için Güzelyurt Mahallesi Cami Sokak no:4 adresinde belediye toplantı salonunda 15 Şubat 2017 tarihinde, saat 14:00’de kura çekimi gerçekleştirilecektir. Adaylardan talep edilen belgelerin Türkeli Belediyesi sınav komisyonuna sınavdan önce ibraz etmeleri gerekmektedir. Türkeli Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


SİNOP İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Sinop için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Sinop için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir