Ana Sayfa Şehirler Sinop Türkeli Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Türkeli Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

83
İşçi alımı

Sinop ilimizde bulunan Türkeli Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Türkeli Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında taksi şoförü, kamyon şoförü, iş makineleri operatörü ve beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 13 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Türkeli Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il/şube müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. Koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Taksi Şoförü Alımı : Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve 1 sene deneyimlerinin bulunması gerekmektedir. İlan kapsamında 2 işçi alımı yapılacaktır.

Kamyon Şoförü Alımı : Adayların en az 1 senelik deneyimlerinin bulunması ve en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 3 işçi alımı yapılacaktır.

İş Makineleri Operatörü Alımı : Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve 1 sene deneyimlerinin olması şarttır. İlan kapsamında 2 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Beden İşçisi Alımı : Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 6 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

İlana iş başvurusu yapan adaylar için Güzelyurt Mahallesi Cami Sokak no:4 adresinde belediye toplantı salonunda 15 Şubat 2017 tarihinde, saat 14:00’de kura çekimi gerçekleştirilecektir. Adaylardan talep edilen belgelerin Türkeli Belediyesi sınav komisyonuna sınavdan önce ibraz etmeleri gerekmektedir. Türkeli Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi; Sinop halkı tarafından bir dernek vasıtasıyla 1950 yılında…